Aspirant na celkové vítězství v turnaji totiž překvapivě nechal všechny body na ostrovské umělce jáchymovskému TJ. Tím si tak připsal první porážku na turnaji, zatímco pro Jáchymov to byla premiérová výhra. Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase, kdy padly všechny tři branky. V dresu Hroznětína skóroval Michlík, v dresu vítěze si připsali na svůj účet přesné rány Giňa a Hron.

Ve druhé turnajovém duelu se střetly exkrajské týmy, a to Pila a Božičany. Piláci si přinesli do druhého poločasu jednogólový náskok, který i po změně stran udrželi a připsali si na turnaji na svůj účet na závěr svého vystoupení třetí výhru. Božičany pak podruhé na turnaji prohrály. O víkendu pak uzavře třetí ročník vojkovického poháru za sebou fotbalovou bránu. Na pořadu totiž budou dva závěrečné zápasy. V neděli 2. března se střetne v Ostrově od 13.00 hodin Jáchymov s Božičany, a od 15.00 hodin Vojkovice s Hroznětínem.

Výsledky, 4. kolo:
Hroznětín – Jáchymov 1:2 (1:2). Branky: Michlík – Giňa , Hron. Rozhodčí: Vrba.
Pila – Božičany 2:1 (1:0). Branky: vlastní, Belbl mladší – Petr. Rozhodčí: Vrba.