Futsalový hračička totiž pendluje v dresu karlovarské Slavie mezi krajským a okresním přeborem. „Určitě je znát rozdíl mezi oběma přebory," načal své povídání Tomáš Hron. Robustní útočník, který zdárně klame soupeře svou postavou, se rád během utkání s míčem pomazlí, někdy však zbytečně s nepochopením svých spoluhráčů. „Je to pravda, kluci občas jen kroutí hlavou, ale i přesto si to na palubovce nemohu odpustit, je to moje slabost," s úsměvem popisoval Hron.

Ten si po základní části okresního přeboru, ve kterém obléká dres rezervy Slavie, připsal na své konto velký úspěch, když se stal s 38 nastřílenými góly nejlepším střelcem první fáze soutěže. „Bylo to doslova o chlup, druhý Roman Bílý měl na kontě gólů 37, takže jsem rád, že se mi to povedlo, ale musím podotknout jednu věc, byla to velká odměna pro celý tým," připomněl Hron.

V krajském přeboru, ve kterém hájí pro změnu barvy A-týmu karlovarské Slavie, má prozatím na kontě dvacet nastřílených branek. „Tam už je to o něčem jiném. Musím přiznat, že tam jsou zkušenější hráči, což je vidět i při zápasech," poukazoval útočník. Sám ale ví, že bez finanční pomoci by to nešlo. „Jsme moc rádi za vstřícnost našeho generálního partnera, a to Stavebniny Jurča, který nám pomáhá co to jde, bez jeho pomoci bychom určitě nehráli, za to mu patří velký dík," vzkazuje na dálku Hron.

V krajském přeboru jeho tým drží průběžnou druhou příčku. „Na víc to zatím asi není, protože na vedoucí FutFet asi v současné době nemáme," přemýšlí Hron. Stejně si vedli sešívaní i v okresním přeboru, kde brali po základní části stříbrnou příčku. „Bodově jsme na tom byli stejně jako rezerva Otovic, která základní část vyhrála, bohužel jsme doplatili na vzájemný duel, který jsme prohráli," smutnil Hron.

A jaké mají ve Slavii nejbližší cíle? „Pokud možno udržet se v krajském přeboru v závěsu za FutFetem, nebo dokonce před ním (smích), v okresním přeboru pak zkusit dosáhnout na vítěznou trofej," dodal závěrem Hron.