V kategorii starších nadějí bodovaly naplno všechny hostující týmy. Naopak v kategorii mladších žáků se dvakrát radovali z výhry domácí a stejným dílem i hosté. Starší žáci Ostrova vyloupili za tři body Sokolov a Mariánské Lázně slavily vítězství v rámci derby nad chebskou Hvězdou. Ve druhém chebské derby, ve kterém se postavil doma složený tým Aše a Skalné dalšímu složenému týmu chebskému FC a Lipové, uspěl hostující tým. Na tři body dosáhl i Sedlec, který uspěl na pažitu Františkových Lázní.

KP – starší žáci:
Fr. Lázně – Sedlec 1:4 (0:1). Branky: Krejčí Dominik – Gabriel Petr 2, Bílý Patrik, vlastní.

Hvězda Cheb – Mar. Lázně 0:3 (0:0). Branky: Mázdra Miroslav, Kůta Zdeněk, Dvořák Jakub.

Aš/Skalná – FC Cheb/Lipová 0:1 (0:1). Branka: Volek Václav.

Další výsledek: Sokolov – Ostrov 1:5 (0:0).

V kategorii mladších žáků se o největší příděl postaral výběr sedleckého KSNP, který deklasoval Františkovy Lázně jedenadvaceti góly. Nejpilnějším střelcem vítěze byl Jakub Gabriel, který zatížil konto soupeře sedmi kousky. Další tři jeho spoluhráči si pak připsali po hattricku, a to Oliver Trunda, Denis Lažanský a Rostislav Kilyk. Ostrovský výběr neuspěl v přestřelce v Sokolově, kde podlehl místnímu Baníku. Chebská Hvězda pokořila pěti góly Mariánské Lázně a složený tým chebského FC a Lipové bral skalp složeného týmu Aše a Skalné.

KP – mladší žáci:
Fr. Lázně – Sedlec 0:21 (0:12). Branky: Gabriel Jakub 7, Trunda Oliver 3, Kilyk Rostislav 3, Lažanský Denis 3, Woldrych Sebastián, Novotný Richard, Knop Benjamin, Diro Daniel, Rohla Antonín.

Hvězda Cheb – Mar. Lázně 5:1 (2:0). Branky: Knotek Robert 2, Steiner Sebastian 2, Gabriel Karel – Ouda Martin.

Další výsledky: Sokolov – Ostrov 8:4 (4:2), Aš/Skalná – FC Cheb/Lipová 1:5 (0:3).