Jako první rozehraje své utkání v sobotu dopoledne družina pod taktovkou ostrovského kouče Ivana Filipa. Duel na hřišti Aritmy začne v 10:15 hodin. „Nám se vcelku na hřišti soupeřů daří,“ míní Filip. Jenže tentokrát to bude o něčem jiném. „Samozřejmě víme, co nás čeká, a nic jednoduchého to nebude,“ je si vědom ostrovský trenér.

A není divu. Aritmě totiž patří průběžná čtvrtá příčka a do souboje s Ostrovem naskočí s nálepkou favorita. „Nemáme se čeho bát a rádi bychom si odvezli nějaký bod,“ přeje si další venkovní bodový zisk Filip. Od 16:30 hodin se začne hrát v Rokycanech, kam přijedou Mariánské Lázně.

„Tým Rokycan jsme sice v pohárovém utkání porazili, ale tehdy nebyl kompletní. Je to celek, který když má svůj den, je schopen pora-zit kohokoliv. My tam určitě nejedeme s poraženeckou náladou, chceme nějaký bodík z Rokycan přivézt,“ prozradil před utkáním

Stanislav Purkart, trenér Viktorie Mariánské Lázně, který počítá s několika změnami v sestavě. Kolo pak zakončí karlovarští Buldoci, kteří přivítají v neděli dopoledne Český Krumlov. „Chceme navázat na naše domácí výkony. Tedy do utkání půjdeme s tím, že chceme vybojovat tři body,“ říká před zápasem karlovarský trenér Karel Tichota.