Na stadionu v Ústí nad Labem zvládly přestřelku s tamním FK, kterou režírovala především Jessica Vargová, tedy autorka všech gólových radostí v podání Chyše, která nakonec vyhrála 4:3.

Právě Vargová otevřela v 8. minutě skóre duelu. Poté však Ústí vstřelilo dvě branky, a Chyše tak musela dohánět brankové manko.

Povedlo se. Během dvanácti minut třemi góly přetavila chyšská střelkyně Vargová ukazatel skóre ve prospěch týmu z chyšského podzámčí.

Domácí sice vstřelily v závěru třetí branku, ale víc jim hosté již nedovolili.

Chyše se tak po jedenáctém vítězství v třetiligové soutěži navrátila zpět na fotbalový trůn.

FK Ústí nad Labem – TJ Sokol Chyše 3:4 (1:1). Branky: 39. Götzová Nikola, 59. Špačková Tereza, 80. Svrčková Veronika – 8. , 63. , 72. a 74. Vargová Jessica. Rozhodčí: Mollinger. Bez karet. Diváci: 50.

TJ Sokol Chyše: Hájková – Chárová, Čepilová, Zubzandová, E. Vargová (79. Chotašová) – Cardová (7. Benešová), Stojkovičová, Janochová (51. Annusová), Lébrová – Jandová (85. Šebková). J. Vargová. Trenéři: Holý, Nekvapil.