Druhé pokračování turnaje se odehrálo za doprovodu velkých mrazů a neustálého sněžení. Napravit si reputaci z prvního kola chtěli v dalším vystoupení fotbalisté Stružné, kterým byl soupeřem favorizovaný SKP Kadaň. Stružná sice v tomto utkání třikrát vedla, jednou dokonce o dvě branky, ale nakonec odešla ze hřiště poražena.

Prakticky stejně si vedl i tým Kyselky, který se představil v souboji s Krásným Dvorem. Co bylo platné týmu z z Poohří, že v poli byl lepším celkem, když zkušení borci v dresu soupeře potrestali každou chybu v obranných řadách. Nakonec pětibranková porážka byla pro kyselské barvy hodně krutá.

Výsledkový servis:
Stružná – SKP Kadaň 3:5
Stružnou poslal do vedení po nedorozumění kadaňské obrany svým důrazem Petr Janáček. Z vedení se však hosté od Karlových Varů radovali pouhých šest minut, když se Kadani podařilo vyrovnat. Vedení navrátil Stružná v závěru první půle přesnou ranou Petr Rehák. Po změně stran pak utekla Stružná Kadani na rozdíl dvou branek, když se do střeleckých statistik zapsal Tomáš Štěch. Poté ale přišla ze strany struženských fotbalistů doslova děsivá devítiminutka, během které čtyřikrát inkasovali a kadaňské SKP tak po velkém obratu dovedlo duel do vítězného konce.
TJ Stružná: Novák – J. Dotzauer, Seifert, Mitterpach, Zbojan, Rehák, Št. Brančík, P. Dotzauer, Janáček, Hlavatý, R. Dotzauer, Šabata, Štěch, T. Brančík, Čurha, Hermann. Trenér: Jan Dotzauer.

Kyselka – Kr. Dvůr 1:5
Tým z Poohří načal utkání rozpačitě, hned v první minutě totiž mohl po chybné rozehrávce inkasovat. Od té doby se hráči Kyselky tlačili před branku soupeře, z čehož vytěžili i úvodní branku, o kterou se zasloužil Josef Hlaváč junior. Poté sice Kyselka svého soupeře zatlačila, ale byli to právě hosté, kdo se brankově radoval, a to hned pětkrát, když vždy využili okýnek v obraně Kyselky.
SK Kyselka: Karfiol, Formánek – Bláha, Kába, Untermüller, Papánek, Doležal, Vandák, Voráček, Homolka, Hlaváč, Kliment, Pohlodek, Vlnas, Usler. Trenér: Josef Hlaváč starší.
Další výsledky: Sokol Vilémov – SK Libědice 13:2, Spartak Perštejn – FK Tatran Kadaň dorost 3:3.