SOBOTA, 8. června

Fortuna divize, 30. kolo: Sokolov – Komárov, Mariánské Lázně – Doubravka (oba 10.15).

KP mužů, 26. kolo: Lokomotiva Karlovy Vary – Citice (10.15), Trstěnice – Nové Sedlo (10.30), Mariánské Lázně – Královské Poříčí B (14.30), Hroznětín – Dvory, Lomnice – Slavia Karlovy Vary B, Chodov – Ostrov B (vše 17.00).

I. A třída mužů, 26. kolo: Pila – Loket (pátek, 18.00, dohrávka, 24. kolo), Březová B – FC Cheb (10.30), Dolní Rychnov – Františkovy Lázně, Sokolov B – Žlutice, Aš/Hazlov – Kraslice (vše 14.00).

I. B třída mužů, 26. kolo: Chyše – Kolová, Kynšperk – Vojkovice (oba 10.30), Tři Sekery – Lipová (14.00), Hranice – Teplá, Dolní Žandov – Horní Slavkov, Březová – Nová Role (vše 17.00).

KP dorostu, nadstavba, 4. kolo: Toužim/Chyše – Horní Slavkov (14.00), Hvězda Cheb – Sokolov B (16.00).

KS dorostu, nadstavba, 4. kolo: Březová – Františkovy Lázně (pátek, dohrávka, 3. kolo, 18.00), Dolní Žandov/Kynžvart – Nejdek/Nová Role (10.30), Sedlec B – Františkovy Lázně (17.00).

OP mužů Karlovarska, 26. kolo: Dalovice – Sedlec, Božičany – Nejdek B (oba 10.30), Bečov – Sadov, Bochov – Děpoltovice, Merklín – Útvina (vše 17.00).

III. třída mužů Karlovarska, 26. kolo: Hájek – Otročín, Potůčky – Kyselka (oba 17.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 4. kolo: Jindřichovice – Krásno (17.00).

OP mužů Chebska, 22. kolo: Trstěnice B – Stará Voda (14.00), Vojtanov – Luby (17.00).

NEDĚLE, 9. června

KP mužů, 26. kolo: Toužim – Vintířov (17.00).

I. A třída mužů, 26. kolo: Pila – Svatava (10.30), Hvězda Cheb B – Skalná, Nejdek – Loket (oba 14.00).

I. B třída mužů, 26. kolo: Královské Poříčí B – Plesná (17.00).

KP dorostu, nadstavba, 4. kolo: Kadaň – Ostrov (12.00), Sedlec – FC Cheb/Skalná (15.00).

KS dorostu, nadstavba, 4. kolo: Lomnice/Habartov – Merklín/Abertamy (10.00), Loko KV/Dalovice – Březová (14.00).

OP mužů Karlovarska, 26. kolo: Stará Role – Jáchymov, Dvory B – Hroznětín B (oba 10.30).

III. třída mužů Karlovarska, 26. kolo: Chyše B – Kolová B, Štědrá – Stanovice (oba 14.00), Žlutice B – Nové Hamry (17.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 4. kolo: Krajková – Bukovany (14.30), Dolní Rychnov B – Svatava B, Habartov – Nové Sedlo B (oba 15.00).

OP mužů Chebska, 22. kolo: Hrozňatov – Kynžvart (14.00), Hranice – Nový Kostel, Loko Mariánské Lázně – Velká Hleďsebe, Milhostov – Křižovatka (vše 14.00).