VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem

Karlovarsko - Program fotbalových soutěží

17.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Krajský přebor: Dva z vedoucího tria hrají venku

Už po šesté se otevřou brány fotbalových stadionů a hřišť ve Fincentrum krajském přeboru.
Fotbalisté Dolního Rychnova mají před sebou velice těžkého soupeře. Na jejich hřiště přijede jeden ze dvanáctibodových celků, který vévodí soutěži, a to z Chyše.

Zajímavé to bude i ve Františkových Lázních, kde se představí Žlutice. Sokol zpod Vladaře je zatím čtvrtý a to je na nováčka slušné.
Dalších pět zápasů začíná v sobotu, od 16:30 hodin Baník Union Nové Sedlo si to rozdá s Viktorií Mariánské Lázně. V Citicích se představí předposlední Horní Slavkov.

Průběžný lídr tabulky zavítá do Staré Role, kde ho na stadionku ve Vančurově ulici přivítá místní tým DDM a poslední Bukovany si to rozdají s Hvězdou Cheb.

Kolo pak zakončí nedělní utkání v Toužimi, kde se představí Spartak Chodov. Ten se bude muset obejít bez Jakuba Kopřivy, který dostal stopku na tři zápasy za faul v zápase se Starou Rolí.

Program, 6. kolo: D. Rychnov – Chyše (SO, 10:30), Františkovy Lázně – Žlutice (SO, 15:30 hřiště UMT), Nové Sedlo – Mariánské Lázně (SO, 16:30), Citice – Horní Slavkov (SO, 16:30), Stará Role – Ostrov (SO, 16:30), Bukovany – Hvězda Cheb (SO, 16:30), Královské Poříčí – Vintířov (SO, 16:30), Toužim – Chodov (NE, 16:30).

Krajská I. A třída: Kraslice jedou na půdu nepříjemného Nejdku

Několik velice zajímavých zápasů slibuje šesté kolo krajské I. A třídy.
Jako první vyběhnou na trávník fotbalisté karlovarské Lokomotivy, kteří hostí béčko starorolského DDM. Zápas začíná v sobotu klasicky v 10:15 hodin.
Tři utkání pak mají výkop o čtvrt hodiny později. Olympie Březová hostí Čechii Dalovice. Sokol Drmoul si to rozdá s FC Cheb a Jiskra Aš uvítá na svém hřišti Lipovou.

Dále se bude hrát v Lomnici, kde se od 15 hodin představí Rotava.

V sobotu odpoledne je na programu ještě duel Nové Role s Habartovem se začátkem v 16:30 hodin
Celé kolo pak zakončí klání Nejdku, který na svém hřišti uvítá Kraslice. Ty jako jediné ještě nepoznaly hořkost porážky.

Program, 6. kolo: Loko K. Vary – St. Role B (SO, 10:15), Březová – Dalovice (SO, 10:30), Drmoul – FC Cheb (SO, 10:30), Aš – Lipová (SO, 10:30), Lomnice – Rotava (SO, 15:00), Nová Role – Habartov (SO, 16:30), Nejdek – Kraslice (NE, 15:00).

Krajská I. B třída: Vedoucí Útvina hostí béčko Královského Poříčí

Nejnižší krajská soutěž pokračuje svým šestým dějstvím. Vedoucí Útvina hostí na svém stadionku rezervu Královského Poříčí.
První zápas kola začne v Kynšperku, kde se od 15 hodin představí Olympie Hroznětín. Hodinu nato vyběhnou na hřiště i hráči Dolního Žandova, kteří uvítají Ostrov B.

Další tři utkání začínají v úřední čas, tedy v 16:30 hodin. Sokol Teplá bude hostit Studánku. Loket pak na hřišti u řeky Ohře přivítá bečovský Slavoj. Poslední sobotní zápas pak svede vedoucí tým z Útviny, jenž se na vlastním trávníku střetne s rezervou Královského Poříčí.
Poslední dvě utkání se uskuteční v neděli, a to shodně v 15 hodin. Horalé z Jáchymova hostí tým ze Skalné a v Sedleci se pak představí SK Božičany.

Program, 6. kolo: Kynšperk – Hroznětín (SO, 15:00), D. Žandov – Ostrov B (SO, 16:00), Teplá – Studánka (SO, 16:30), Loket – Bečov (SO, 16:30), Útvina – Kr. Poříčí B (SO, 16:30), Jáchymov – Skalná (NE, 15:00), Sedlec – Božičany (NE, 15:00).

Okresní přebor: Zatím nulová Slavia Junior jede na hřiště Kolové

Okresní přebor pokračuje už svým šestým kolem a podle všech prognóz se bude na co dívat.
Jako první rozehrají kolo v Abertamech, kde se v sobotu od 11:15 hodin představí tým Březové. Rukavičkáři se zatím jako nováček drží na solidním pátém místě. Březová je na tom o poznání hůře. Ta v pěti kolech získala zatím jen čtyři body.

U radošovského dřevěného mostu se odehraje to správné derby. Od 15 hodin se zde představí Tělovýchovná jednota Vojkovice a už jen fakt, že se potkávají tito dva soupeři, je zárukou, že se bude opravdu na co dívat.

Ostatní utkání okresního přeboru se hrají v sobotu, a to od 16:30 hodin.

Vedoucí celek soutěže z Merklína bude mít co dělat, aby svoji pozici uhájil. Na jeho hřišti se totiž představí Baník Pila, který právě na merklínské borce ztrácí pouhé dva body.

Zajímavé to bude i na Kolové, kam přijede karlovarská Slavia Junior. Ta v tomto ročníku nezískala ani jeden bod a ráda by vše konečně napravila.
Hřiště ve Staré Roli v Truhlářské ulici je domovským stánkem DC Bacardi. To šlape Merklínu na paty a rádo by se posunulo do čela tabulky. Jenomže v šestém kole mají před sebou jednu velikou překážku. Tou budou hráči Nových Hamrů, kteří nedají kůži jen tak lacino.

Další utkání se hraje v Perninku. Místní Sokol, který táhne střelec Jan Janda, se bude prát o další body s toužimskou rezervou. Diváci, kteří dorazí na toto utkání, se mohou těšit na soutěž. Vstupenky na zápas jsou totiž slosovatelné a výherce si domů odnese lahvičku vína.

Další béčko, které hraje okresní přebor, je to nejdecké. To přivítá na svém hřišti Sokol Bochov. I tento duel slibuje zajímavou kopanou.

Program, 6. kolo: Abertamy
– Březová (SO, 11:15), Kyselka
– Vojkovice (SO, 15:00
hřiště Radošov), Merklín –
Pila (SO, 16:30), Kolová – Slavia
Junior K. Vary (SO, 16:30),
Bacardi K. Vary – Nové Hamry
(SO, 16:30 hřiště Truhlářská),
Pernink – Toužim B (SO,
16:30), Nejdek B – Bochov (SO,
16:30).

III. třída: Sokol Sadov hostí rezervu Hroznětína

Fotbalová třetí třída Karlovarska vstoupí o víkendu do svého šestého kola. Poslední Stanovice budou chtít bodově vybrat Počerny.
Celé kolo se hraje v sobotu odpoledne. Tři zápasy začínají v 15 hodin.

Sedlecká rezerva, která je zatím v tabulce desátá, hostí B tým Žlutic. Sokolům zatím patří šesté místo.
Další béčko v soutěži, tentokrát z Chyše, se vypraví daleko do hor. U německých hranic je budou čekat borci Potůčků.
Počerny hrají druhé utkání v řadě na vlastním hřišti v kaštanové aleji. Tentokrát se mezi staletými stromy představí Stanovice, které už by rády vyhrály.
Čtyři utkání začnou v úřední výkop, tedy v 16:30 hodin.

Sokol Štědrá si to rozdá s Agrem Stružná. Toto utkání by mohlo být velice zajímavé, jelikož se potkají druhý a třetí celek tabulky.
Verušičky opustí svůj domovský stánek na Doupově a vyrazí do Hájku. Domácí Sokol je podle postavení v tabulce favoritem utkání a je jen otázkou, zda dokáží svoji útočnou sílu využít.

Vedoucí tým soutěže Sadov uvítá na svém hřišti rezervu Olympie Hroznětín. Domácí chtějí další tři body.
Celé kolo pak zakončí zápas B týmu Baníku Pila, kde se představí tým Děpoltovic. Pila je zatím předposlední a ráda by po šestém kole poskočila v tabulce směrem nahoru.

Program, 6. kolo: Sedlec B – Žlutice B (SO, 15:00), Potůčky – Chyše B (SO, 15:00), Počerny – Stanovice (SO, 15:00), Štědrá – Stružná (SO, 16:30), Hájek – Verušičky (SO, 16:30), Sadov – Hroznětín B (SO, 16:30), Pila B – Děpoltovice (SO, 16:30).

IV. třída: Otročín si to rozdá s Krásným Údolím

Pralesní liga, oficiálně pak IV. třída Karlovarska, po šesté roztočí svůj kolotoč.
Na hřišti v Drahovicích nastoupí hráči Dvorů proti rezervě Slavoje Bečov. Oba celky dělí v tabulce pouze jeden jediný bod, takže je o co hrát.
Další tři zápasy se hrají v neděli odpoledne. Dva začínají ve 14 hodin.
Slavia Krásné Údolí se vypravuje do Otročína. Domácí tým Budoucnosti je momentálně na druhém místě tabulky a bez větších problémů by měl bodovat i v tomto zápase.

Druhý duel, jenž začne dvě hodiny po poledni, se koná v Bochově. Béčko Sokola hostí rezervu Dalovic.
Poslední zápas kola se odehraje v Olšových Vratech, kde se představí jedenáctka Údrče.

Program, 6. kolo: Dvory – Bečov B (SO, 16:30 hřiště UMT Drahovice), Otročín – Kr. Údolí (NE, 14:00), Bochov B – Dalovice B (NE, 14:00), Ol. Vrata – Údrč (NE, 16:30)

Autor: Jan Čech

17.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybrané lokality
10

Doplatek na bydlení v Sokolově končí. Žadatelé půjdou do jiných měst

Ilustrační foto

Surově zbil jiného návštěvníka baru, navíc to nebylo poprvé

Žil u nás bez povolení, policie ho odvezla na záchytku pro cizince

Karlovy Vary - Policisté uskutečnili další pobytové kontroly a ulovili na Chebsku Vietnamce, který tu neměl co dělat.

Koupili si triko a mají strom na Šumavě

Šumava – Dva bratři, Richard a Filip Brožovi ze Železné Rudy, milují Šumavu natolik, že ji chtějí dělat ještě krásnější. Díky nim má nyní 350 lidí z celé republiky na Šumavě svůj strom.

Ostrý zloděj vyhrožoval ostraze

Karlovy Vary - Muž chtěl odejít bez zaplacení, ale zastavila ho pracovnice ostrahy. Začal jí vulgárně nadávat.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT