V domácím prostředí se o víkendu představí v divizní soutěži také Březová i Cheb. Krajský přebor mužů pak okoření derby mezi Poříčím a Lomnicí a okresní přebor mužů Karlovarska čeká šlágr na půdě Dvorů, kde tamní rezerva vyzve v bitvě o fotbalový trůn vedoucí Sedlec. O víkendu mají zasáhnout západní Čechy lijáky, což může mít za následek, že se některá utkání přesunou na pozdější termín.

SOBOTA, 1. ČERVNA

Fortuna ČFL, 29. kolo: Slavia Karlovy Vary – Viktoria Plzeň B (pátek, 18.00).

Fortuna divize, 29. kolo: Březová – Brandýs nad Labem (10.15), Hvězda Cheb – Slaný (16.00), Ostrov – Chomutov (17.00).

Krajský přebor mužů, 25. kolo: Královské Poříčí – Lomnice (pátek, 18.00), Nové Sedlo – Hroznětín (pátek, 18.00), Citice – Mariánské Lázně (10.00), Dvory – Toužim (10.30), Vintířov – Lokomotiva KV, Chodov – Slavia Karlovy Vary B (oba 17.00).

I. A třída mužů, 25. kolo: Františkovy Lázně – Březová B (10.15), Skalná – Dolní Rychnov, Svatava – Aš/Hazlov, Nejdek – FC Cheb (vše 14.00), Žlutice – Pila (17.00).

I. B třída mužů, 25. kolo: Horní Slavkov – Chyše, Nová Role – Kynšperk (oba 10.30), Teplá – Dolní Žandov (14.00), Plesná – Březová (17.00).

KP dorostu, nadstavba, 3. kolo: Ostrov – Toužim/Chyše (10.00), Sedlec – Hvězda Cheb (14.00).

KS dorostu, nadstavba, 3. kolo: Merklín/Abertamy – Dolní Žandov/Kynžvart (pátek, 18.00), Nejdek/Nová Role – Chodov (10.30), Svatava – Sedlec B (17.30).

OP mužů Karlovarska, 25. kolo: Útvina – Stará Role, Bečov – Bochov, Jáchymov – Sadov (vše, 17.00).

III. třída mužů Karlovarska, 25. kolo: Krásné Údolí – Chyše B (14.00), Kyselka – Žlutice B (17.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 3. kolo: Bukovany – Habartov (17.00).

OP mužů Chebska, 19. kolo: Nový Kostel – Trstěnice B, Kynžvart – Vojtanov (oba 14.00), Luby – Hranice, Stará Voda – Loko Mariánské Lázně (oba 17.00).

NEDĚLE, 2. ČERVNA

Krajský přebor mužů, 25. kolo: Ostrov B – Trstěnice (17.00, Květnová).

I. A třída mužů, 25. kolo: Kraslice – Hvězda Cheb B (10.30), Loket – Sokolov B (14.00).

I. B třída mužů, 25. kolo: Lipová – Hranice (10.30), Vojkovice – Tři Sekery (14.00), Kolová – Královské Poříčí B (17.00).

KP dorostu, nadstavba, 3. kolo: Kadaň – Teplá (12.00), FC Cheb/Skalná – Mariánské Lázně (14.00).

KS dorostu, nadstavba, 3. kolo: Březová – Františkovy Lázně (10.00).

OP mužů Karlovarska, 25. kolo: Dvory – Sedlec B (10.30), Nejdek B – Merklín, Hroznětín – Božičany (oba 15.00).

III. třída mužů Karlovarska, 25. kolo: Otročín – Štědrá, Kolová B – Hájek (oba, 14.00), Nové Hamry – Abertamy (16.00), Stanovice – Potůčky (17.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 3. kolo: Oloví – Krásno (12.00), Nové Sedlo B – Lomnice B (14.00), Dolní Rychnov B – Jindřichovice (15.00).

OP mužů Chebska, 19. kolo: Křižovatka – Hrozňatov (14.00), Velká Hleďsebe – Milhostov (15.00).