„Oproti loňskému ročníku jsme změnili název klubu na Karea, takže to byla taková jedna premiéra. Velký dík pak patří hlavnímu sponzoru,“ poukazoval trenér Karey.

Ten však postrádal ve svém výběru jednu hlavní postavu. „Letos s námi nejel Ladislav Vopat, určitě by byl na palubovce hodně znát,“ míní Kobera.

Jeho tým se představil ve skupině C, když nejprve nestačil na tým Krvavá tlačenka, se kterou musel skousnout jednobrankovou prohru. Pak už to byly ze strany Karey pouze výhry, a to nad Detektivy Sokolov 8:1, Šreky 9:0 a Termity Loket 3:0.

„Skupinu jsme odehráli velmi dobře, tedy až na malé zaváhání s Krvavou tlačenkou. Jinak si myslím, že jsme předváděli hodně kvalitní futsal,“ chválil své svěřence Kobera.

Pak už přišlo na program čtvrtfinále, ve kterém se Kareji postavil do cesty aspirant na celkové vítězství v podání březovského Flamenga.

V tomto souboji nakonec Karea skončila, když po nerozhodném výsledku 2:2 padla 0:2 na pokutové kopy. „I přes prohru jsme odehráli parádní utkání, kdy jsme Březovou potrápili. Penalty, to už byla jedna velká loterie,“ podotkl k vyřazení Kobera.

Nakonec, v uvozovkách, nemusela Kareu prohra mrzet, když jako jediný tým dokázala Březové sebrat alespoň bod. „Březová turnaj nakonec vyhrála, tak jsme si mohli po turnaji říci, že jsme vypadli alespoň s vítězem, ale můžeme být za předvedené výkony spokojeni,“ uzavřel karlovarský trenér.