Trenér Marián Geňo totiž naordinoval týmu hned pět přípravných zápasů. „Jsem rád, že jsme tento hodně náročný zápasový týden zvládli bez větších zranění. A ukázalo nám to, jak kluci pracují v určité únavě. V tomto pětiboji jsme prostřídali 24 hráčů, takže se mohli kluci ukázat v plné parádě,“ vysvětloval trenér Marián Geňo.

Během týdne si pak sešívaní připsali na konto dvě výhry, jednu remízu a dvě porážky. „Jak ale ukazují výsledky, tak je to pořád stejná písnička. Góly střílet celkem umíme, ale pořád hodně inkasujeme. Musíme to dostat do myšlení hráčů, a to co nejrychleji. Příští týden už začínáme, chceme mít hráče, kteří se budou za tým rvát, a ne ty, kteří budou hrát jen na ´hezkou fotku´," burcoval Geňo.

Hodně nedostatků pak našel karlovarský kormidelník na porážce se Starou Rolí, naopak spokojen byl i přes prohru s výkonem proti pražské Aritmě.
„Nelíbil se mi zápas ve Staré Roli, tam jsme jednoznačně takticky propadli. Pochvala naopak patří za nedělní výkon ve druhé půli proti Aritmě, to jsme po poločase prohrávali 0:2 a kluci ten poločas odjeli na výbornou a jen shodou náhod se jim ten zápas nepodařilo otočit,“ dodal k hodnocení náročného týdne Geňo.

Výsledky Slavie
Slavia U19 – Plzeň Košutka U19 15:0 (Paterna 5, Jaffan 4, Mašata 3, Lazarev 2, Nguyen); Slavia U17 – Plzeň Košutka U17 8:3 (Horník 5, Gondzsala, J. Gabriel, Kožák); St. Role – Slavia U19 5:2 (Frána 2); Slavia U19 – Aritma U19 3:3 (Mašata, Paterna, Jaffan); Slavia U17 – Aritma U17 1:4 (Farid).