Dalovice – Karlovarské fotbalistky pokořily na hřišti v Dalovicích favorizovanou Duklu Praha 3:2. Tím si tak připsaly na své konto čtvrtou výhru, a v tabulce přezimují na sedmé příčce.

Fotbalistky karlovarského 1.FC si sice vytvořily v úvodu duelu na silně podmáčeném terénu převahu, ale jako první se radovaly z vedoucí branky hráčky Dukly, když se v 5. minutě zapsala do střelecké listiny Zralá. Poté převzaly otěže duelu do svých rukou hráčky Dukly, a sporadicky však pro změnu dávaly branky pouze hráčky 1.FC, když se v první půli dvakrát střelecky zaskvěla karlovarská Stojkovičová, která tak přehoupla misky vah na stranu výběru z lázeňského města.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, když hráčky Dukly vrhly všechny své síly do útoku. To se nakonec povedlo, když si druhou trefu připsala na své konto Zralá. Když už to vypadalo na dělbu bodů, měly Karlovaračky výhodu přímého kopu, který z pětadvaceti metrů uklidila do branky pražského celku Čepilová, která tak svému týmu zařídila hodně důležitou výhru.

1.FC K. Vary – Dukla 3:2
Branky: Stojkovičová 2, Čepilová – Zralá 2. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Zubková – Vrba, Jati. Diváci: 20.
1.FC K. Vary: Hájková-Sladkovská, Čepilová, Bartošová, Tůmová – Jirsová, Janochová, Brožáková, Pachtová – Stojkovičová, Kunešová (stř. Melčová, Kalivodová, Šebková). Trenér: Ladislav Brož.