Trenéru Tomkovi chybělo v jeho výběru šest hráček a to se promítlo i do úvodních minut. Než se hráčky z lázeňského města rozehřály na provozní fotbalovou teplotu prohrávaly. Ve 4. minutě domácí kapitánka Smíšková po samostatném úniku potrestala hrubku v defenzivě hostujícího družstva a překvapivě poslala domácí výběr do vedení. Fotbalová facka Karlovaračky nakopla a ty si postupem času vytvořily územní převahu.

Tu pak vyjádřily i brankově, když v 15. minutě prokázalo svou fotbalovou sílu karlovarské duo ´K´. Kulovaná našla ideální přihrávkou naběhnuvší Kunešovou a ta střelou podél vybíhající příbramské gólmanky srovnala.

Poté si hostující hráčky vytvořily drtivý tlak, ale v prvním poločase z něj už branku nevydolovaly, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

I po změně stran se hrálo převážně podle karlovarských not, ale domácí hráčky ukázaly něco málo ze svého fotbalového srdíčka, když svou bojovností držely vyrovnaný stav. Navíc svěřenkyně kouče Tomka pronásledovala ve druhém poločase mizerná koncovka, která tak dávala šanci právě srdnatě bojující domácí Příbrami.

Na nemohoucnost svých spoluhráček se však ve druhém dějství nemohla dívat karlovarská stoperka a kapitánka Čepilová, která si udělala výlet na polovinu Příbrami a parádní střelou zajistila Karlovaračkám nejen výhru, ale hlavně postup do třetího kola fotbalového poháru. „Hrály jsme v oslabené sestavě a proti bojujícímu domácímu družstvu to bylo vydřené vítězství,“ oddychla si po vítězném pohárovém duelu karlovarská manažerka Miluše Rohlová.

1. FK Příbram – 1. FC K. Vary 1:2. Branky: 4. Smíšková – 15. Kunešová, 67. Čepilová. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Zubková. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

1. FC Karlovy Vary: Hájková – Bartošová, Beranová, Čepilová, Toporová – Kocková (81. Matoušková), Kulovaná, Zajačíková (68. Patakiová), Tůmová – Fišerová, Kunešová. Trenér: Josef Tomek.