„Musím se přiznat, že jsem si myslel, že Hlavice je na čele tabulky více či méně náhodou. Poté, co jsem si soupeře prostudoval, ale musím změnit názor. Oni zatím pouze třikrát prohráli,“ popisuje trenér západočeského celku Jindřich Dejmal sobotního soupeře.

Hlavice hraje ze zajištěné obrany. Dirigentem zadních řad je ostřílený matador Jan Flachbart. „Kromě Flachbarta mají ještě Brazilce Higora. Ten se v těchto dnech uchází o angažmá v moldavském klubu Sheriff Tiraspol. Tento hráč je jejich největší zbraní,“ pokračuje karlovarský trenér.

Z těchto důvodů se dá očekávat, že jeho svěřence nečeká v sobotu nic jednoduchého. „Bude to hodně těžké utkání. Musíme k soupeři přistoupit se zdravím sebevědomím. Nesmí se opakovat náš přístup, který jsme měli proti Vltavínu,“ doplňuje Dejmal.

Do zápasu už nastoupí kapitán Tichota. „Karel určitě nastoupí. Otazník visí nad startem Kubiceho,“ přidává.

Po zdravotní stránce visí v týmu „buldoků“ otazník nad startem Lukáše Hrubého. „Je nějak nastydlý. Špatně se mu dýchá, ale už to přetrvává několik týdnů. Byl na několika vyšetření. To poslední mu dělali na astma. Zatím se u něho nic nenašlo,“ uzavírá Jindřich Dejmal.

Utkání mezi 1. FC Karlovy Vary a Hlavicí se hraje na umělé trávě v karlovarských Drahovicích v sobotu od 14 hodin.