Z první branky zápasu se radovali domácí. V 6. minutě poslal svou střeleckou vizitku karlovarskému gólmanovi Arkenberkovi sokolovský Javorský, tu ale stačil hostující gólman pouze vyrazit před novou akvizici v sokolovském dresu Nádeníčka a ten si připsal v novém působišti svou premiérovou branku.

Ihned z rozehry však zahrozili i Buldoci. To když Macháčkův drzý průnik skončil v pokutovém území Baníku nedovoleným zákrokem domácí obrany. Hlavní rozhodčí však vytáhl zkušeně penaltový zákrok na hranici šestnáctky. Standardní situaci pak zahrával Tichota, který poslal míč těsně nad sokolovskou branku.

O druhý zásah Sokolova se pak postaral v 16. minutě po centru Prchala a následné teči Vaněček. Ten ve 28. minutě přidal i třetí zářez Baníku, když z otočky potřetí prostřelil brankáře Varů.

Po změně stran pokračovali baníkovci ve střeleckých hodech. V 50. minutě si rozehrál rohový kop nakrátko s Nádeníčkem Prchal a jeho následný centr proměnil hlavou ve čtvrtou branku Knakal. V 57. minutě se pak po akci Vlčka, který je v Sokolově na zkoušce (pozn. red. naposledy působil v Blšanech), střelecky prosadil po přistrknutí Šmerdy Podrazký.

Sokolov – Buldoci 5:0
Branky:
6. Nádeníček, 16. a 28. Vaněček, 50. Knakal, 57. Vlček. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Melničuk. Bez karet. Diváci: 70.
FK Baník Sokolov: Bertelman – Podrazký, Kura, Hrabáč, Šmerda – Vaněček, Prchal, Čupr, Javorský – Duchnič, Nádeníček (stř. Knakal, Hanzlík, Vlček, Vůjtěch, Komberec, Zacharda). Trenér: Stanislav Purkart.
FC Buldoci K. Vary: Arkenberk – Vondráček, Oslovič, Staněk – Janáček, Tichota, Nerad, Kotáb, Hrubý – Macháček, Geňo (stř. Mičkal, Kubeš, Četverík, Čižnár, Futro, Novotný). Trenér: Jindřich Dejmal