Už počtvrté pokračovala Česká fotbalová liga a Karlovy Vary přivítaly na svém stadionku ve Dvorech Loko Vltavín. Utkání nakonec rozhodla jediná přesná trefa, když se dokázal prosadit hlavou domácí František Kura.

V prvním poločase se udála pouze jediná věc, která stojí za zmínku. Ve 23. minutě vyslal na zteč Lukáš Hrubý kolmicí za obranu Mariána Geňa. Ten udělal brankáři Čabovi kličku, ale téměř z nulového úhlu trefil tyč.

Jinak diváci viděli převážně bojovný fotbal se spoustou střetů a důrazného nasazení.
To pokračovalo i ve druhé pětačtyřicetiminutovce.

S tím rozdílem, že hosté začali být nebezpečnější. Především pak Tomáš Matějka, který hodně zlobil. V 56. minutě nejprve pálil z voleje a podruhé to zkusil hlavou. Ani v jednom případě nebyl přesný.

Za zmínku stojí rozmezí mezi 65. až 69. minutou.

Nejprve se na hřišti červenalo, a to po zákroku hostujícího Pečeni, který po druhé žluté putoval předčasně pod sprchy. Z následujícího přímého kopu, který zahrával Karel Tichota, si nejvýše vyskočil František Kura a rozvlnil síť za Ladislavem Čabou v brance Vltavínu. Poslední akcí pětiminutovky byla patička Geňa a následné uvolnění Hrubého. Ten centrem našel Nerada, ale ten těsně minul.

Hosté se snažili i v deseti s výsledkem něco udělat, ale nakonec mohli ještě jednou inkasovat. Geňo ale jen o centimetry minul hostující branku.

K. Vary – Vltavín 1:0 (0:0)

Branky: 66. Kura. Rozhodčí: Langer - Schröter, Kučka, DS Šopek. ŽK: 1:3 (Geňo – Pozníček, Krimlák, Pečeňa). ČK: 0:1 (Pečeňa). Diváci: 170.
Karlovy Vary: Bertelman - Jankovský (56. Němec), Tichota, Dvořák, Kura, Hrubý, Šilhan (62. Staněk), Šmrha, Vondráček, Nerad, Geňo (83. Prückner).
Vltavín: Čaba - Pozníček, Zelenka, Valášek, Matějka, Bureš, Grimlák, Franěk (70. Škorvánek), Předota (70. Štumpf), Pečeňa, Hájek.