Tentokrát na hřišti v Hořovicku prohrála Hvězda 0:1 a chebský trenér Milan Kolouch vůbec nebyl spokojený. „Bylo to hodně špatné, nevytvořili jsme si ani jednu gólovou šanci. Je třeba se zamyslet, jak chceme fotbal dělat. Hlavně hráči by si měli sáhnout do svědomí, jak trénovat, s jakým přístupem v přípravě i v samotném zápase. Řada fotbalistů se tréninků neúčastní, a jestli si myslí, že to pak v zápase bez tréninku půjde samo, tak to se hodně mýlí. Bijeme na poplach. Pokud si hráči neuvědomí, jak důležitá je příprava a pak i vrchol přípravy – víkendové mistrovské utkání, tak to bude hodně špatné a my trenéři se pak cítíme v týmu jako zbyteční. Doufám, že najdeme v sobě ještě nějaké síly a začneme na sobě pracovat. Věřím tomu, že charakter týmu se ukáže. Pokud chtějí hrát jen tři až čtyři hráči z jedenácti, je to málo," ví své Kolouch.

Divize A, 22. kolo
Hořovicko – Hvězda Cheb 1:0 (1:0). Branka: 16. Rampa.
Hvězda Cheb: D. Martinec – Šaliga, Rolník, Šaloun, Dobeš, Šneberger, Čížek, Janota, Martinec D., Hudeček. Střídali: Rolník A., Kolouch, Irlweg.
Další výsledky: Zličín – Milevsko 1:1 (1:1), Čížová – Český Krumlov 3:1 (3:0), Doubravka – Tachov 0:0, Hořovicko – Cheb 1:0 (1:0), Rokycany – Benešov 0:0, Nová Ves – Táborsko B 1:2 (0:0), Jind. Hradec – Písek 1:2 (1:0), Sušice – ZČE Plzeň 0:6 (0:1).