Důvod? Překvapivě totiž skončila jejich podzimní jízda, když si připsali na své konto porážku s bečovským Slavojem. Pro Staroroláky to tak byla premiérová porážka v první části soutěže. I přesto dál vévodí okresní tabulce s dvoubodovým náskokem před druhou rezervou Nejdku. Ta si totiž v domácím prostředí lehce poradila s týmem Božičan. Božičany sice šly v Nejdku do vedení, když z pětatřiceti metrů nachytal doslova na švestkách nejdeckého brankáře božičanský Rubáš, ale poté už stříleli branky pouze domácí borci, za které si připsal na svůj účet hattrick Petr Šlapa. Celkově pak Božičany obdržely devět branek. Tři body urval pilský Baník na půdě Nových Hamrů, když tamní jedenáctce nasypal pět branek. Pila tak jako jediný tým okresního přeboru zůstává i nadále bez porážky. Zpět na zem poslala Březová Dalovice, když na svém hřišti pod březovskou přehradou nasázela soupeři čtyři kousky. Polovinu z nich měl na svědomí Martin Málek. Po dlouhé době ožil vítězně i pažit pod radošovským mostem, a byl k tomu řádný důvod, když celek Kyselky obral po čtyřbrankové výhře o všechny body tým Abertam.

Dvěma góly se blýsknul v dresu týmu z Poohří střídající mladíček Dominik Homolka. Divoká přestřelka byla k vidění na hřišti Toužimi, kde poměřila fotbalový um místní rezerva s kolovským Ajaxem. Nakonec se z vítězství radovali Kolováci, kteří soupeři nastříleli sedm branek. Nejvíce se činil v dresu vítěze kanonýr František Pokrupa, který se dvakrát brankově radoval.  Velký luxus si užila v desátém kole Stružná, která se střetla v Žalmanově s béčkem Chyše. Tento duel totiž sledoval z ochozu málo obvyklý delegát svazu. V zajímavém utkání se dlouho domácí borci nemohli trefit do branky Chyše, i přesto nakonec slavili dvoubrankové vítězství, i když rozhodčí odpustil na každé straně po jednom pokutovém kopu. Po desátém kole okresního přeboru se drží na první příčce rezerva Staré Role, druhé místo okupuje nejdecké béčko a okresní bronz prozatím patří Pile. Na poslední příčce se krčí Toužim B a o něco lépe na tom jsou předposlední Dalovice.

Okresní přebor mužů
Březová – Dalovice 4:0 (3:0). Branky: Málek Martin 2, Hvizd Jan, Zemianek Martin.
Stružná – Chyše B 2:0 (0:0). Branky: Janáček Petr 2.
Toužim B – Kolová 4:7 (2:2). Branky: Nekola Bohumil, Brožíček Petr, Rác Milan, Šmoranc Josef – Pokrupa František 2, Nedbal Roman, Štrébl Pavel, Buchtele Petr, Gábner Jakub, Kaksch Rudolf.
N. Hamry – Pila 1:5 (1:1). Branky: Petrovič Dan – Plic Jakub 2, Vavřina Robert, Pátek Viktor, Filip Ondřej.
Nejdek B – Božičany 9:1 (5:1). Branky: Šlapa Petr 3, Halapej Michal, Muchka Michal, Jílek Tomáš, Němec Lukáš, Sojka Tomáš, Vacek Lukáš – Rubáš Jan.
Kyselka – Abertamy 4:0 (2:0). Branky: Homolka Dominik 2, Vandák František, Bečvář Matěj.
Bečov – St. Role B 3:2 (1:1). Branky: Havlovic Josef, Petra František, Shcherbyk Glib – Zoubek Václav, Čoudek Štěpán.