Na stadionu v Nejdku se proti sobě postavily rezervy, a to starorolská, které patřila první pozice, a ta nejdecká, která byla na druhém místě. V hodně zajímavém utkání o fotbalový trůn rozřešil tajenku střídající žolík Jan Rejcha. Pracovní pozicí kominík tak přinesl svému týmu opravdové kominické štěstí, když jeho přesná rána byla jedinou, která skončila mezi třemi tyčemi. Jako bonus pak usadil urostlý záložník svůj tým na trůn okresního přeboru. Stará Role se tak musela smířit se třetí prohrou v soutěži, ale také s klesnutím na druhé místo.

Ta třetí pozici se udržela Stružná, která hostila jarní štiku z Dalovic, když nakonec přišla o důležitou výhru až v závěru duelu. Veledůležité vítězství urvali pod Radošovským mostem kluci z Kyselky, když nakonec udolali jedenáctku Bečova. Na stejné vlně se neslo i utkání posledních Nových Hamrů a chyšského béčka. V tomto duelu prakticky šlo horalům o šest bodů, ale tentokrát se přiklonilo štěstíčko na kopačky hráčů z Chyše.

Obecní derby opanovala Pila, která obstála v Kolové a odvezla si cenný skalp svého odvěkého rivala. Jediná branka byla k vidění pod březovskou přehradou, kde se střetla Březová s Božičany, ta přinesla vítěznou radost do tábora hostů. V cestě za záchranou bodovala naplno toužimská rezerva, která v domácím prostředí nasázela osm branek výběru Abertam.


Výsledky, 19. kolo:

Stružná – Dalovice 1:1 (0:0). Branky: Dotzauer Josef – Kocmánek Jan. Rozhodčí: Garaj Luboš. ŽK: 3:3.

Kyselka – Bečov 2:1 (1:0). Branky: Beneš Vladimír, Homolka Dominik – Knushi Sylë. Rozhodčí: Sakáč Jan. ŽK: 4:3.

Březová – Božičany 0:1 (0:0). Branka: Rubáš Jan. Rozhodčí: Koudelka Tomáš. ŽK: 1:0.

Kolová – Pila 1:2 (0:1). Branky: Štrébl Pavel – Vavřina Robert, Zrzavecký Pavel. Rozhodčí: Krejčí František.

Nejdek B – St. Role B 1:0 (0:0). Branka: Rejcha Jan. Rozhodčí: Krejčí František.

N. Hamry – Chyše B 1:2 (1:1). Branky: Ullmann Aleš – Burda Jan, Lábr Jaroslav. Rozhodčí: Botoš Robert.

Další výsledky: Toužim B – Abertamy 8:1 (1:0).