A není divu. Příští víkend totiž rozehrají jarní část soutěže, a o tomto víkendu tedy mají poslední možnost vypilovat poslední fotbalové neduhy. To se týká i účastníka Fortuna Divize A Viktorie Mariánské Lázně. Tým z města minerálních pramenů si udělá v sobotu 3. března výjezd do známého prostředí, přesněji Ostrova. Tam čeká od 13.30 hodin pod taktovkou trenéra Stanislava Purkarta Viktorii generálka.

„My přistoupíme k zápasu, jako by to bylo už mistrovské utkání, takže bychom chtěli nastoupit už v postavení, ve kterém vyběhneme příští týden v Plzni,“ upozorňoval trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart. Ten však bude muset oželet služby obránců Lukáše a Kavky. „Budeme tedy zkoušet varianty i bez nich, abychom byli na tuto možnost připraveni. Dále jelikož jsem nebyl spokojen s posledními výkony, tak jsme měli s hráči pohovor, a ještě tedy budeme ladit některé posty, které nám dělaly problémy,“ vysvětloval Purkart.

V pozoru budou i pod Krušnými horami. Pro Ostrov to totiž bude poslední možnost odehrát přípravný zápas s divizním týmem. „S Mariánskými Lázněmi hrajeme vždy dobrá utkání, takže bychom na to chtěli navázat,“ přeje si ostrovský trenér Ivan Filip. Jeho výběru se však v zimní přípravě vůbec nedaří. „Vyhráli jsme pouze první zápas v Souši, jinak jsme odešli vždy jako poražený tým,“ narážel Filip na prohry s Mostem, Chomutovem a naposledy varskou Slavií. „K dispozici by již měli být Vondráček, Liška a Rašman, takže doufám, že odehrajeme zápas v lepším rozpoložení, než tomu bylo proti Slavii, určitě chceme hrát důstojnější roli,“ zklamaně se vracel k výprasku se Slavií 0:8 Filip.

Ilustrační foto
Varská Slavie má před sebou generálku, dorazí Tachov