Hodně těžký vstup do jarní části krajské I. A třídy čeká fotbalisty bochovského SMB. Do Bochova totiž zamíří druhý tým tabulky ze Žlutic, tomu ale bude chybět nejlepší kanonýr Matěj Strejček, čehož by Bochováci mohli bodově využít. Vedoucí Lokomotiva během zimy řádně posílila svůj tým, a vyhlásila cíl, tím je návrat mezi krajskou elitu. Na úvod se pak Lokáda představí na půdě Lipové. Třetí tým tabulky Chyše bude hostit poslední Dolní Rychnov a čtvrtý Kynšperk zamíří k sokolovskému derby do Rotavy. Ostrou premiéru si odbyde na lavičce Nové Role kouč Jiří Lehečka, který povede svůj tým proti Útvině. Skalná bude hostit Vintířov a nováček z Hroznětína se popere o první jarní body s týmem Aše.
I. A. třída, 14. kolo: Skalná – Vintířov, Rotava – Kynšperk, Nová Role – Útvina, Lipová – Loko Karlovy Vary (vše sobota, 15.00), Bochov – Žlutice (neděle, 10.30), Chyše – D. Rychnov, Hroznětín – Aš (oba neděle, 15.00)

Pokusit se o nemožné. Tak to je úkol fotbalistů z Jáchymova v jarní části krajské I. B třídy. Horalé by rádi setrvali v krajské soutěži, ale na klidný střed tabulky ztrácí šestnáct bodů. Hodně pak napoví jejich první duel, který odehrají na půdě druhého týmu z Trstěnic. Lídr tabulky z Březové má svou jarní premiéru s Vojkovicemi přeloženou až na 1. května. Třetí Loket si udělá výlet do Studánky a horalé z Merklína přivítají celek Staré Chodovské. Hazlov prověří Habartov a Ostrov B bude hostit v Květnové předposlední Sedlec. Dolní Žandov se pak postaví před svými fanoušky rezervě Královského Poříčí.
I. B třída, 14. kolo: Trstěnice – Jáchymov (sobota, 10.30), Merklín – St. Chodovská, D. Žandov – Kr. Poříčí B, Studánka – Loket (vše sobota 15.00), Habartov – Hazlov (neděle, 15.00), Ostrov B – Sedlec (neděle, 15.00, Květnová).