Šlágr kola se odehraje na Sokolovsku, přesněji v Březové, tedy na stadionu lídra tabulky. Tam dorazí druhý v pořadí chebský FC. Oba týmy mají na svém kontě shodně 26 bodů, což přidá souboji o fotbalový trůn na atraktivitě.

Favoritem jsou Březováci, kteří v domácím prostředí neztratili v pěti vystoupeních ani bod, k tomu pak přidali parádní skóre 28:2. Kousat však budou i Chebané, kterým se taktéž daří, a to jak doma, tak i na hřištích soupeřů, což je skvělou pozvánkou do Březové.

Spoléhat alespoň na dělbu bodů bude Nové Sedlo, kterému patří třetí pozice, v případě, že by pokořilo Toužim, by mohlo trochu umazat z bodového náskoku vedoucího dua.

To samé platí i o Nejdku, který si odbude domácí derniéru v souboji s nováčkem z Rotavy. I Nejdečané se budou chtít loučit se svými fanoušky výhrou. Napravit reputaci si bude chtít po fiasku v Citicích Lomnice, které se postaví do cesty na podzim nevýrazná karlovarská Lokomotiva.

Důležité utkání má před sebou chebská Hvězda, která se bude prát o body s Citicemi. Souboj ´cháček´ se odehraje v Chodově, kam dorazí poslední celek tabulky z Chyše.

Krajský přebor, 10. kolo: Březová – FC Cheb (SO, 10.30), Nejdek – Rotava (SO, 14.30), Lomnice – Lokomotiva Karlovy Vary (SO, 14.30), Hvězda Cheb – Citice (SO, 14.30), Nové Sedlo – Toužim (SO, 14.30), Chodov – Chyše (SO, 14.30).