Druhý Ostrov zamíří na neoblíbenou půdu Lomnice, kde bude chtít potvrdit výhru nad Březovou. Třetí do party, a to Březová, si bude chtít napravit reputaci po dvou prohrách v řadě za sebou v souboji s pátým celkem tabulky, chebským FC. O šest bodů se bude bojovat v Nejdku, kde místní FK, který je na čtvrtém místě v tabulce, vyzve Nové Sedlo, které okupuje sedmou příčku, ale na horaly ztrácí pouhé dva body.

Napilno budou mít o víkendu fotbalisté Citic, kteří na svém hřišti přivítají Toužim. Duel noviců soutěže pak bude na programu v Chodově, tam se totiž postaví do cesty Spartaku chebská Hvězda. Ta má v tabulce na Chodováky tříbodové manko, což slibuje kvalitní podívanou.

O hodně důležité body bude usilovat na stadionu na Růžovém Vrchu karlovarská Lokomotiva, která se krčí v dolní polovině tabulky. Soupeřem jí bude poslední Kynšperk, který schytává v závěru podzimu jednu fotbalovou facku za druhou. Pokud pomýšlí Kynšperk na záchranu, musí bezpodmínečně v tomto duelu dosáhnout na tři body, to samé však platí o Lokomotivě.

Krajský přebor, 10. kolo: Mariánské Lázně – Královské Poříčí (sobota, 10.30), Březová – FC Cheb (sobota, 10.30), Lomnice – Ostrov (sobota, 14.30), Nejdek – Nové Sedlo (sobota, 14.30), Citice – Toužim (sobota, 14.30), Chodov – Hvězda Cheb (neděle, 14.30), Lokomotiva Karlovy Vary – Kynšperk (neděle, 14.30).