Jenže už jen zázrak by spasil chodovský Spartak, kterému patří v tabulce krajského přeboru poslední příčka. O víkendu totiž neuspěl v důležitém souboji na hřišti Františkových Lázní, které taktéž usilují o záchranu v nejvyšší krajské soutěži, kde tak odmítl další nabídku k záchraně. Pro Chodov to byla čtrnáctá porážka v přeboru a na barážové místo o udržení v přeboru ztrácí již osm bodů.

Ale nic není nemožné. Stát se může cokoliv a spadnout na dno tabulky může kdokoliv jiný, ale buďme realisté. Cennou výhru braly na svém malém plácku Citice, které se výhrou nad Lomnicí dotáhly bodově právě na tým Lomničáků. Až na pátý pokus vyšli v jarní části bodově naprázdno fotbalisté hornoslavkovského Spartaku, když si dojeli pro pětibrankový příděl do Nejdku.

Tři vydřené body si odvezl ostrovský FK z umělky chebského FC, kde málem promarnil dvougólový náskok. Smutek zavládl v Novém Sedle, a byl k tomu řádný důvod. Novosedelský tým, který bojuje o postup do divizní soutěže, totiž nechal všechny body v Březové tamní Olympii, když rozhodující trefu inkasoval až v závěru duelu.

Zaváhání Sedla dokonale využili mariánskolázeňští viktoriáni, kteří vybojovali na půdě Královského Poříčí dvoubrankové vítězství. Tím si vybudovaly Mariánky na čele tabulky tříbodový náskok před druhým Novým Sedlem. Druhou prohru v řadě musela skousnout Stará Role, která neuspěla na půdě Toužimi.

Krajský přebor mužů
FC Cheb – Ostrov 2:3 (1:3). Branky: Prokopec Radim, Altman Václav – Hemzáček Roman, Novotný Milan, vlastní.

Citice – Lomnice 2:1 (1:1). Branky: Bardon Petr, Stöckner Radek – Zindl Tomáš.

Březová – Nové Sedlo 3:2 (0:1). Branky: Prokop Roman, Vůjtěch Jan, Kašpar Jan – Jílek Tomáš, Lakatoš Eduard.

Nejdek – H. Slavkov 5:1 (1:0). Branky: Kurtin Jakub, Kliment Lukáš, Kinkal Richard, Sojka Tomáš, Černý Marek – Kubík Tomáš.

Fr. Lázně – Chodov 3:1 (1:1). Branky: Lávička Luboš 2, Jačka Lukáš – Bečvář Radek.

Kr. Poříčí – Mar. Lázně 0:2 (0:1). Branky: Labai Francisc, Dubský Jiří.
Toužim – St. Role 2:1 (1:1). Branky: Mikula Jiří, Hotěk Miloslav – Stýblo Jan.