. „Spokojeni samozřejmě jsme, z důvodu redukce počtu účastníků sestupovalo více mužstev, záchrana tak byla pro nás prvořadým úkolem, to se nám podařilo splnit," říká matador Miroslav Moule, který bude působit také v roli asistenta trenéra. Sokolové nakonec obsadili v šestnáctičlenné tabulce dvanácté místo, ale hlavně povedený začátek soutěže ukázal, že by se nemuselo v Citicích bojovat pouze o sestup. „Úvod podzimu nám vyšel, poté však přišel totální propadák a tím jsme se dostali před jarem opět do bojů o samotnou záchranu," líčí Moule. Druhá polovina přeboru byla potom v podání Citic herně o poznání lepší, jenže špatná koncovka nedala zelenobílým možnost pomýšlet na vyšší příčky. V letní přestávce u mužstva skončil trenér Marián Mecele, na lavičku se opět vrátil Václav Medřický. „V přípravě jsme se hlavně zaměřili na kondici, přestávka je krátká, a tudíž se nelze zaměřovat na nějakou speciální práci s mužstvem," vysvětluje zkušený kouč.

Jedinou změnou, na které chce Václav Medřický zapracovat, je defenziva mužstva. „To bychom chtěli změnit, abychom neinkasovali tolik branek jako v poslední sezoně," přeje si. Hlavní cíl mají potom v obci s necelou tisícovkou obyvatel stejný jako každý rok. „Jako vždy se chceme vyvarovat sestupovým problémům," má jasno Medřický, který mimochodem Sokol před čtyřmi lety do krajského přeboru přivedl.Na podzim se citický lodivod bude muset obejít bez Jiřího Prchala, který opět zamířil do Německa, a také dvojice, která byla v Citicích na hostování, Tomáše Ouředníka a Jiřího Hořejšího. Jediným novým hráčem je prozatím Josef Krajňák z Nejdku.

TJ SOKOL CITICE

Brankáři: Lukáš Balada (85).
Obránci: Josef Bílek (89), Michal Kratochvíl (92), Radek Pinta (76), Radek Stockner st. (71), Lukáš Mika (87), Tomáš Kuželka (77), Miroslav Moule (74).
Záložníci: Michal Kessl (94), Josef Krajňák (92), Miroslav Štika (75), Petr Širochman (83), Petr Bardon (78), Tomáš Burda (87).
Útočníci: Zdeněk Sopr (78), Václav Dobřemysl (77), David Peřina (76), Radek Stockner ml. (92), Miroslav Hamouz (96).
Přišli: Krajňák (Nejdek).
Odešli: Jiří Prchal (Německo), Hořejší, Ouředník (ukončení hostování).
Trenér: Václav Medřický. Asistent: Miroslav Moule. Vedoucí mužstva: Václav Daněk. Prezident klubu: Václav Mach ml. Hlavní pořadatel: Vlastimil Janda.