Zejména pak kdo navštívil stadion v Kynšperku, kde se představila demoliční parta pod vedením stratéga Štěpána Hirsche. Kynšperk, který získal na podzim pouze bod, si před svými fanoušky ušil z pořádné ostudy kabát, kdy jen smutně přihlížel při střeleckém dovádění kanonýrů v dresu mariánskolázeňské Viktorky.

Tým z lázní nakonec vytouženou desítku nevstřelil, i přesto mohl slavit devítibrankový příděl, který ho navíc usadil na fotbalový trůn. Ano, přesně tak. Hodně tomu napomohl ostrovský FK, který přivítal ve šlágru kola lídra z Březové. V zajímavém zápase drželi Březováci s domácím výběrem gólový krok pouze v prvním dějství.

Po obrátce stran už to byla branková pohádka v podání ostrovského kouče Ivana Filipa. Ostrov tak přichystal Březové nejen druhou podzimní prohru, ale také pád na třetí místo v tabulce. Fotbalový a výsledkový reparát na jedničku splnilo v domácím prostředí chebské FC, které hostilo karlovarskou Lokomotivu, ta si nakonec odvezla prohru o dvě branky.

V sokolovském derby, které se odehrálo na specifickém hřišti Citic, se radoval nováček z Chodova, který tamnímu Sokolu nastřílel tři kousky a urval velmi cenné vítězství. Smutek zavládl v Královském Poříčí, kde místnímu Baníku nestačil ani dvoubrankový náskok v souboji s chebskou Hvězdou.

Nakonec se musel Baník spokojit pouze s bodem, jelikož Hvězda mákla a dovedla duel do nerozhodného konce a pak zvládla i penaltovou loterii. Body se dělily i v Novém Sedle, kde se představila Lomnice. Bonusový bod pak zůstal Novému Sedlu. Výhru, a to hodně cennou, urval Nejdek na půdě exdivizní Toužimi, kde obstál v gólové přestřelce.

Výsledkový servis:
FC Cheb – Loko K. Vary 4:2
Hosté šli v Chebu do vedení, ale poté domácí zabrali a třemi góly otočili skóre ve svůj prospěch. Hosté sice snížili, ale poslední gólové slovo měli opět Chebané.
Branky: 22. Petr Sedlák, 31. Václav Altman, 34. František Eschler, 61. Jan Dvořák – 8. Pavel Kotrla, 41. Marc Green. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Pešek – Kučka, Pachtová, DFA Vošmik. Bez karet. Diváci: 50.
FC Cheb: Klier – Koloc, Benkovský, Dulovec, Speierl – Dvořák, Sedlák, Anděl, Eschler – Altman, Prokopec (88. Kutlák). Trenér: Martin Speierl.
Loko K. Vary: Ešner – Durdis, Hájek, Malcát, Kocmánek – Válek, Štěpán, Štípek, Jelínek – Green (62. Dvořák), Kotrla. Trenér. Daniel Kopřiva.

Citice – Chodov 1:3
Hosté si během zápasu vytvořili dvoubrankový náskok. Do hry se pak vrátily Citice kontaktní brankou po změně stran, ale nakonec to bylo marné, když hosté v závěru přidali gólovou pojistku.
Branky: 76. Michal Kessl – 22. Jan Dušek, 72. Ondřej Klubal, 89. Adam Vild. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hlavatý – Jati, Sapoušek DFA Adamec. Bez karet. Diváci: 80.
Citice: Moule – Rajšlegr, Širochman, Mika, Šimek – Psota (79. Šindelář), Pinta, Kessl, Čech – Peřina, Hamouz (83. Burda). Trenér: Lubomír Krupička.
Chodov: Dutz – Vondráček, Frána (62. Šustr), Roulich, Dušek – Bečvář, Klubal, Vild, Kopecký – Šteg, Parth (75. Macák). Trenér: Petr Vakeš.

Kynšperk – M. Lázně 0:9
Hosté si s posledním týmem nedělali žádné starosti a o své výhře rozhodli již v první půli, kdy mu nasázeli sedm z celkových devíti branek.
Branky: 5. a 39. Jan Bílek, 10. a 30. Michal Drahorád, 20. a 90. Jan Kovář, 38. vlastní, 40. Petr Holub, 54. Aleš Novák. Poločas: 0:7. Rozhodčí: Svatík – Hanilec, Lhotková, DFA Bubanec. ŽK: 2:0. Diváci: 80.
Kynšperk: Jakobec – Hanzlíček, Sommer, Žiga, Beran – Štryncl, Najman, Carda (59. Bobčík), Partyngl (78. Sassmann) – Marek, Panajotov. Trenér: Roman Bělunek.
M. Lázně: Šmejkal – Šaliga, Novák, Jakubík, Kotous – Drahorád, Csékes (86. Helembai), Kovář, Cinkanič – Bílek, Holub (83. Maule). Trenér: Štěpán Hirsch.

Kr. Poříčí – Hv. Cheb 4:4 – PK 3:4
Gólové dostihy, které režírovali domácí hráči, nakonec skončily dělbou bodů, když bonusový bod pak po penaltové loterii urvala Hvězda.
Branky: 3. vlastní, 5. Jaroslav Rajchrt, 38. a 67. Milan Půta – 8. Aleš Fidler, 21. a 86. Miroslav Dobeš, 55. Václav Hampl. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Šuma – Grůza, Vasilko, DFA Tomášek. ŽK: 2:4. Diváci: 50.
Kr. Poříčí: Jůzek – Miksa, Javorský (58. Friml), Kričfaluši, Drobný – Ngyuen, Dufek, Rajchrt, Unger (83. Boček) – Kalous, Půta. Trenér: Miroslav Buják.
Hvězda Cheb: Mácha – Větrovec, Liguš, Netrval, Klepáček (46. Čížek) – Dobeš, Žídek, Fidler, Balák (21. Hajmacher) – Hampl, Milota. Trenér: Radek Čížek.

N. Sedlo – Lomnice 1:1 – PK 4:2
Hosté dovedli duel do nerozhodného konce až po gólu ze závěrečné desetiminutovky. Bonusový bod pak po rozstřelu zůstal doma, tedy v Novém Sedle.
Branky: 39. Zbyněk Joza – 82. Roland Čipera. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Peschel – Kučka, Sieber, DFA Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 60.
N. Sedlo: R. Rychna – Vican, Müller, Lakatoš, Šebl – Werner (62. Škarda), B. Rychna (73. Sattler), Macák (90. Pelech), Karásek – Kaňok, Joza. Trenér: Zdeněk Joza.
Lomnice: T. Novák – Janovský, Šlais, Šváb, P. Veselý (61. M. Veselý) – Jan Kníř (61. Jiří Kníř), Prečan, Hauf (61. Čipera), D. Novák (90. Pitner) – Malinkovič, Oršula (82. Maňák). Trenér: Ladislav Litvák.

Ostrov – Březová 3:1
Hosté šli sice v Ostrově rychle do vedení, ale poté třikrát inkasovali a podruhé na podzim vyšli bodově naprázdno.
Branky: 40. Milan Novotný, 58. Filip Tomáň, 79. Ondřej Nýber – 6. Petr Peterka. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Henych – Štěřík, Pachtová, DFA Vošmik. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Ostrov: Kubrycht – Tomáň, Glanc, D. Horváth, Liška – Matoušek, Kobera (80. Vrba), J. Horváth (89. Filák), Nýber (91. Wolf) – Tolar, Novotný (74. Luksch). Trenér: Ivan Filip.
Březová: Kocourek – Veselovský, Burkyt, Elijáš, D. Peterka – P. Peterka, Bereczký, Kašpar, Neumann – Šellong (71. Fojtík), Čuchraň (67. Živný). Trenér: Petr Peterka.

Toužim – Nejdek 3:4
Divokou přestřelku nakonec rozhodl ve prospěch hostů exligista Pilař.
Branky: 1. a 29. Miloslav Hotěk, 51. Josef Kliment – 8. František Jílek, 11. Filip Neudert, 23. Jakub Kurtin, 73. Tomáš Pilař. Poločas: 2:3. Rozhodčí: Hanilec – Lhotková, Henych, DFA Vorel. ŽK: 4:2. Diváci: 80.
Toužim: Bronec – Drabík, Hejkal, Čermák, Hodina – Bláha, Vild, Borek, Klepal (46. Nezval) – Hotěk, Kliment (72. Adamický). Trenér: Marek Daněk.
Nejdek: Bílek – F. Rutrle (89. Zd. Kinkal), J. Rutrle, Mandous, T. Jílek – R. Kinkal (15. Falatek, 81. Borůvka), Pachta, Pilař, Neudert (69. Valvoda) – Fr. Jílek, Kurtin. Trenér: Marián Mecele.