A není divu. Svěřenci trenéra Michala Drahoráda totiž ničí jednoho soupeře za druhým a po zásluze kralují krajské tabulce. O víkendu si navíc odskočili do nedalekých Františkových Lázní, kde se jim v derby lázeňských týmů postavili do cesty tamní kohouti. Ti museli vstřebat po drtivé porážce v Ostrově další hořkou pilulku, která byla desátou v soutěži, když Mariánkám podlehli čtyřbrankovým rozdílem.

Naopak pro Drahorádovu družinu to byla patnáctá výhra v soutěži, která znamenala udržení tříbodového náskoku před druhým Novým Sedlem. Baníkovci totiž neponechali v rámci sokolovského derby nic náhodě, když uspěli na plácku v Citicích, kde místnímu Sokolu nasypali nepopulárního bůra. Bojovníci pod taktovkou novosedelského trenéra Stanislava Suchého tak i nadále živí naděje na postup do divizní soutěže.

Jednobrankové vítězství, které se rovnalo zlaté cihle, urval v domácím prostředí chebský FC, který poslal domů bez bodů Královské Poříčí. V záchranářském duelu, který se nesl v duchu tabulkových sousedů, se body dělily, když Lomnice uhrála před svým publikem nerozhodný výsledek s Horním Slavkovem. Hoši ze Slavkova pak navíc přidali druhý, bonusový bod po dobře zvládnutém penaltovém rozstřelu.

Můj domov, můj hrad, tím se řídili hráči březovské Olympie, když v zajímavém utkání nasázeli čtyři branky jedenáctce Staré Role. Na třicet bodů zaokrouhlili svůj bodový počet fotbalisté nejdeckého FK, když na svém stadionu nakonec vydřeli tři body za výhru o jednu branku nad posledním Chodovem. Ten sice na limnickém stadionu kousal, ale nakonec ho poslala naproti šestnácté porážce v soutěži jeho nedisciplinovanost. Toužim, která je na jaře rozjetá, pak doma obrala o všechny body Ostrov.

Výsledkový servis:
FC Cheb – Kr. Poříčí 1:0 (0:0). Branka: Speierl Martin.

Citice – Nové Sedlo 0:5 (0:2). Branky: Kovařík František, Kaňok Radek, Vican Josef, Lakatoš Eduard, Petřík Daniel.

Lomnice – H. Slavkov 3:3 (1:1) – PK 2:3. Branky: Novák Daniel, Pitner Marek, Malinkovič Petr – Drobný Jiří 2, Hlinka Martin.

Březová – St. Role 4:0 (3:0). Branky: Prokop Roman 2, Kašpar Jan, Škoda Václav.

Nejdek – Chodov 2:1 (1:1). Branky: Kliment Lukáš, Sojka Tomáš – Jankovský Petr.

Fr. Lázně – Mar. Lázně 0:4 (0:2). Branky: Jakubík Marcel, Labai Francisc, Drahorád Michal, Bílek Jan.

Toužim – Ostrov 2:1 (1:1). Branky: Fišer Radek, Mikula Jiří – Horváth Julius.