Ani v 21. kole tomu nebude jinak. Vše odstartuje dnes v Chebu, kde se postaví tamnímu FC do cesty výběr citického Sokola. Pro Citice to opět bude jedno z důležitých utkání v boji o záchranu v soutěži. Šlágr kola se odehraje na půdě vedoucích Mariánek, kde se představí exdivizní Toužim, což slibuje kvalitní fotbal.

Poslední Chodov čeká sokolovské derby s ambiciózní Březovou, což se může promítnout i do konečného skóre. Na stejné vlně se ponese i duel Horního Slavkova s Novým Sedlem. Novosedelští borci totiž pošilhávají po divizní soutěži, ale Horní Slavkov obral na svém pažitu nejednoho favorita. V domácím prostředí se představí Ostrov, který před svými fanoušky rozdává body jen poskrovnu, tentokrát poměří své síly s týmem Nejdku.

V roli favorita přivítá Stará Role sestupem ohroženou Lomnici, která však ještě neřekla konečné slovo, a tak může přijít na řadu fotbalové překvapení. Souboj tabulkových sousedů se odehraje v Královském Poříčí, kam mají namířeno hráči Františkových Lázní, nad kterými taktéž visí sestupový vykřičník.

Krajský přebor, 21. kolo: FC Cheb – Citice (dnes, 18.00), M. Lázně – Toužim (sobota, 15.00), Ostrov – Nejdek, Stará Role – Lomnice, Chodov – Březová, H. Slavkov – Nové Sedlo, Kr. Poříčí – Fr. Lázně (vše sobota, 17.00).