„Potvrdilo se, že krajský přebor je zcela jiná soutěž než I. A třída. Se sedmibodovým ziskem určitě nejsme spokojeni, i když na druhou stranu jsme vyloženě propadli jen v utkání se Starou Rolí,“ ohlédl se za utkáními trenér Horního Slavkova Martin Bulíček.

Na důležité výhry dosáhl jeho tým v derby s Královským Poříčím či na půdě Nejdku. „Tyto výhry pro nás byly hodně důležité, ale určitě jsme pomýšleli na více bodů. Jenže nás trápí koncovka a také složení týmu, když jsme ještě nenastoupili v utkáních ve stejné sestavě, která stále doznává změn. Ale takto to má více týmů v soutěži, takže se na to vymlouvat nechceme,“ smutně podotkl Bulíček.

Teď má před sebou Horní Slavkov dva důležité domácí zápasy se Žluticemi a Toužimí.

Ilustrační foto
Fortuna Divize: Doma se představí pouze Viktoria

„Musíme zapracovat hlavně na koncovce, to bude hodně důležité. Se Žluticemi prakticky půjde o šest bodů, takže musíme nechat na hřišti všechno, jelikož by nám tyto body hodně pomohly,“ dobře ví Bulíček.

Dalším důležitým duelem bude souboj s Toužimí. „Pokud zvládneme zápas se Žluticemi, tak věřím, že výhra hráčům pomůže především po psychické stránce. Navíc bychom si polepšili i v tabulce, a hlavně hrajeme v domácím prostředí, ve kterém musíme stoprocentně bodovat,“ dodal trenér.

Krajský přebor mužů, 7. kolo: FC Cheb - Královské Poříčí (pátek, 18.00), Horní Slavkov - Žlutice (sobota, 10.30), Lomnice - Stará Role (sobota, 15.00), Chodov - Nejdek (sobota, 16.00), Hvězda Cheb - Františkovy Lázně (sobota, 19.00), Nová Role - Citice (neděle, 15.00), Toužim - Nové Sedlo (neděle, 16.00).

Ilustrační foto
Fortuna ČFL: Slavii prověří vedoucí Zápy