Hned dvě motivace mělo Nové Sedlo v jedenáctém pokračování soutěže. A obě proměnilo ve vítězství. Nejdříve v sokolovském derby pokořilo městského souseda Chodov čtyřbrankovým rozdílem, když o sobě opět dal vědět kanonýr Radek Kaňok, který si připsal na svůj účet dvě trefy, a poté novosedelským barvám vyšel i posun do čela tabulky. Důvod? Ve šlágru kola, který se odehrál na půdě nováčka z Březové, kam dorazily Mariánské Lázně, se po řádné hrací době body dělily. Bonusový bod pak v penaltovém rozstřelu ukořistily Mariánky, které tak posunuly Březovou na druhou příčku. Nové Sedlo, které dlouho dýchalo oběma týmům na záda, tak po zásluze tabulce vládne bez jediné porážky. Drbat hlavu si mohli v Nejdku, kde tamní výběr sice vedl v důležitém souboji nad Královským Poříčím, ale nakonec se ze tří bodů radovali právě hosté. Velký šok přišel pro ostrovské barvy v Lomnici.

Ostrov, který plnil v tomto utkání roli favorita, zažil pořádný kolaps, když od Lomničáků vyfasoval čtyři branky. Pro Lomnici to navíc byla teprve druhá podzimní výherní oslava. Navíc díky výhře spadl na dno tabulky Chodov. Málo vídaná přestřelka se odehrála v Horním Slavkově, kam dorazila Stará Role.
Celkem v utkání padlo třináct branek, když osm jich měli na svědomí hráči Slavkova a pět kanonýři v dresu Staré Role. Hattrickem se v hornoslavkovském dresu blýskl Jiří Drobný. Další bodovou ztrátu zaznamenaly na svém hřišti Citice, které uhrály s Františkovými Lázněmi pouze nerozhodný výsledek, a navíc pak propadly v penaltovém rozstřelu o druhý bonusový bod, a v tabulce se tak propadly na dohled sestupovým branám. V souboji tabulkových sousedů, který byl na pořadu v Toužimi, kde se exdiviznímu týmu postavil do cesty chebský FC, se radovali z tříbodového zisku  domácí borci, když o jejich tříbrankové výhře rozhodl hattrickem David Drabík.

Krajský přebor mužů
Citice – Fr. Lázně 1:1 (1:0)  – PK 3:4. Branky: Peřina David – Iterský Michal.
Nejdek – Kr. Poříčí 1:2 (1:1). Branky: Kliment Lukáš – Rajchrt Jaroslav, Fojtík Martin.
Březová –  Mar.Lázně 2:2 (1:1)  – PK 5:6. Branky: Vůjtěch Jan, Škoda Václav – Labai Francisc, Bílek Jan.
Lomnice – Ostrov 4:0 (1:0). Branky: Kostroun Filip 2, Oršula Jan, Štěpanovský Michal.
Nové Sedlo – Chodov 5:1 (2:1). Branky: Kaňok Radek 2, Kovařík František, Joza Zbyněk, Rychna Bedřich – Štěpán Jiří.
H. Slavkov – St. Role 8:5 (4:2). Branky: Drobný Jiří 3, Němček Michal 2, Chmelík Martin 2, Němček Jan – Plch Martin 2, Plachý Karel 2, Drahoš Jan.
Toužim – FC Cheb 3:2 (2:1). Branky: Drabík David 3 – Prokopec Radim 2.