Gólově živo bylo v Královském Poříčí, kde si v rámci sokolovského derby poradil tamní výběr s Lomnicí. Té nastřílel osm branek, když si v dresu Poříčí připsali hned dva hráči na svůj účet hattrick, a to Správka a Koutecký. O branku méně nasázely Mariánské Lázně týmu Žlutic,  když se dvěma góly blýskli mariánskolázeňští Kafka a Bílek. Šestkrát se radovali ze vstřelené branky v chebském derby hráči FC Cheb, kteří splnili na půdě poslední Aše roli favorita.

Důležité vítězství bralo v domácím prostředí Nové Sedlo, které sice po prvním poločase v souboji s Vintířovem prohrávalo, ale nakonec po změně stran otočilo ukazatel skóre ve svůj prospěch.  Tři body vybojoval v zajímavém boji, který se odehrál ve Františkových Lázních, chodovský Spartak. Domácí prostředí uhájil Ostrov, ten nasázel Citicím pět branek, když se třikrát do statistik zápasu zapsal ostrovský útočník Novotný. Na pětibrankové vlně se vezla i chebská Hvězda, která na svém pažitu zdolala Horní Slavkov. Dvě branky vítěze měl na svědomí ostřílený harcovník Radek Čížek. Na body doma nedosáhla Chyše, která prohrála  o tři branky se Starou Rolí.

Výsledkový servis:
Nové Sedlo – Vintířov 3:2 (1:2). Branky: Vu Dominik 2, Rychna Bedřich – Šimek Zdeněk, Rozsíval Jiří.
Kr. Poříčí – Lomnice 8:0 (5:0). Branky: Správka Tomáš 3, Koutecký Milan 3, Domin Roman, Filandr Patrik.
Fr. Lázně – Chodov 2:3 (2:2). Branky: Hibler Lukáš 2 – Kaňok Radek, Bečvář Radek, Vachník Martin.
Aš – FC Cheb 2:6 (1:3). Branky: Rádl Václav, Koubek František – Lacina Tomáš 2, Lungu Petr, Koloc Petr, Oršel Martin, Grzywacz Patrik.
Mar. Lázně – Žlutice 7:1 (4:0). Branky: Kafka Vladimír 2, Bílek Jan 2, Jakubík Marcel, Labai Francisc, Kabelák Tomáš – Kryl Milan.
Ostrov – Citice 5:1 (3:1). Branky: Novotný Milan 3, Dušek Jakub, Němec Filip – Prchal Jiří.
Hvězda Cheb – H. Slavkov 5:1 (1:1). Branky: Čížek Radek 2, Mour Vojtěch, Šneberger David, Rolník Tomáš – Beer Bedřich.
Chyše – Stará Role 1:4 (1:2). Branky: Pavelka Václav - Drahoš Jan 2, Plachý Karel, Diviš Jakub.