Celé kolo načnou už v sobotu v 10.15 hodin hráči FC Cheb, kteří budou hostit mužstvo Staré Role. Dále budou na programu zajímavá utkání. Namátkou karlovarské derby mezi Novou Rolí a Toužimí a Nejdkem a Ostrovem. Kvalitní kopanou slibuje i duel Trstěnic, které hostí Kraslice. Na své si přijdou fandové i v zápase Nového Sedla, které přivítá „Lokádu.“

Fr. Lázně – Kr. Poříčí
Domácí překvapivě zdolali v uplynulém kole Toužim. Královské Poříčí vybojovalo cenný bod s Trstěnicemi. Zajímavý duel však lépe zvládnou domácí „kohouti“.
Náš tip: 1

FK Nová Role – SK Toužim
Domácím se v podzimní části přeboru nedaří. Toužim dostala ve čtvrtém kole přeboru pořádnou lekci od Františkových Lázní, a určitě se bude chtít rehabilitovat pouze vítězstvím. Navíc se jim na hřišti v Nové Roli daří.
Náš tip: 2

Spartak Chodov – Jiskra Aš
Spartak se pomalu, ale jistě dere na první příčku krajské tabulky. Aš získala ve čtvrtém kole přeboru své první body za vítězství nad Novou Rolí, ale v Chodově to bude mít hodně těžké.
Náš tip: 1

FK Nejdek – FK Ostrov
Nejdek se potácí na spodku tabulky a o nic líp na tom není ani Ostrov. Pokud se k domácím přikloní potřebné fotbalové štěstí, určitě nevyjdou bodově naprázdno.
Náš tip: 0

FC Cheb – DDM Stará Role
Jak by se zdálo, čeká Starorolské lehký úkol, ale míč je kulatý. Toto úsloví potvrdili hráči Chebu i v duelu s Lokomotivou, i když nakonec prohráli.
Náš tip: 1

N. Sedlo – Loko K.Vary
Další zajímavé utkání. Oba týmy vyznávají útočnou hru, což může kopané jen prospět. Radovat se z výhry bude to mužstvo, které bude mít svůj střelecký den.
Náš tip: 1

D. Rychnov – Mar. Lázně
Rychnovu se na podzim vůbec nedaří, o čemž svědčí i vybojovaný bod, zatímco Mariánky si vedou na nováčka velmi dobře.
Náš tip: 0