Čtvrté kolo. Krajská I. A třída začíná nabírat stejně jako další fotbalové soutěže na obrátkách. Ve čtvrtém pokračování podzimní části zamíří dosavadní lídr tabulky Kraslice na půdu Aše.

Ta však prokázala oproti loňskému sestupovému roku v krajském přeboru velký vzestup, a to jak hráčský, tak výkonnostní. Kraslice tak určitě nečeká nic jednoduchého. Napilno bude mít i druhý v pořadí chebský FC, který se představí na půdě Rotavy.

Třetí Lomnice přivítá páté Dalovice a nováček z Březové se bude prát o body v domácím prostředí v rámci sokolovského derby s týmem Habartova.
Pro změnu karlovarské derby se odehraje na stadionu na Růžovém Vrchu, kde vyběhne na pažit proti tamní Lokomotivě nováček z Nejdku.
Další derby tentokrát porcelánových měst bude na programu v Nové Roli, která bude hostit Starou Roli B. Poslední Drmoul pak čeká chebské derby na domácím pažitu s Lipovou.

I. A třída, 4. kolo: Loko K. Vary – FK Nejdek (sobota, 10.15), Jiskra Aš – Kraslice (sobota, 10.30), Olympie Březová – Baník Habartvo (sobota, 10.30), Sokol Drmoul – Sokol Lipová (sobota, 10.30), Rotas Rotava – FC Cheb (sobota, 17.00), FK Nová Role – DDM Stará Role B (sobota, 17.00), TJ OSS Lomnice – Čechie Dalovice (neděle, 15.00).