Na další kolo krajské I. B třídy nebudou rádi vzpomínat zejména v Perninku, když na ostrovské umělce tým trenéra Antonína Sedláka jen smutně přihlížel střeleckým hodům v podání kraslického výběru. Další bodovou ztrátu si připsala na své konto Březová, která uhrála v Dolním Žandově pouze nerozhodný výsledek. Poločas sahaly Božičany na půdě Útviny po senzačním vítězství, po změně stran však domácí přidali na obrátkách a duel nakonec dovedli do vítězného konce. Cennou jednogólovou výhru si odvezl z půdy Skalné Kynšperk, který navíc dohrával utkání o devíti hráčích. Druhou jarní výhru vybojoval na domácí půdě Sedlec, který tentokrát obral o všechny body jedenáctku Lokte. Ztrátu si na své konto připsal vedoucí Nejdek, který stejně jako na podzim uhrál s týmem Teplé pouze nerozhodný výsledek, a na čele tabulky se tak na něj bodově dotáhly Kraslice. Nerozhodně skončil i duel nováčka soutěže, rezervy Královského Poříčí, s Olympií Hroznětín.

Výsledkový servis:

D. Žandov – Březová 2:2 (1:1). O branky domácího výběru se zasloužili Radek Soukup a Marek Jakubec. Za Březovou obstaral obě brankové radosti Jan Kašpar. ČK: 1:0.
Pernink – Kraslice 1:8 (1:2). Horaly uzemnil na ostrovské umělce hattrickem Jan Němec. Další dvě branky Kraslic si připsali na své konto Josef Kričfaluši a Jakub Kurtin. O poslední, osmý zásah se postaral jejich spoluhráč Vítězslav Lomoz. Za Pernink vstřelil alespoň čestný úspěch Jan Janda.
Útvina – Božičany 4:1 (0:1). Hosté vyhráli překvapivě první poločas brankou Jakuba Černého, domácí pak ten druhý góly z kopaček Martina Sitka, Davida Dvorského, Vladimíra Diviše a Pavla Olejníka.
Skalná – Kynšperk 0:1 (0:1). Důležité vítězství zařídil ve Skalné Kynšperku, a to ještě v dvojnásobném oslabení, jediný úspěšný střelec Miroslav Bobčík. ČK: 0:2.
Sedlec – Loket 1:0 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase vystřílel Sedleci druhé jarní vítězství po obrátce stran mladíček Agon Limani.
Teplá – Nejdek 1:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase zamířil přesně mezi tři tyče domácí kanonýr Josef Braniš, za hosty pak stejnou mincí oplácel ostřílený matador Karel Jílek.
Další výsledek: Kr. Poříčí B – Hroznětín 3:3 (3:1).