SOKOLOV JEDE DO AUE. Fotbalisté Baníku Sokolov zakončí první tréninkový blok utkáním v německém Aue. „Pro domácí je to generálka na start druhé Bundesligy. Bude se hrát na přírodní trávě, před slušnou návštěvou," připomíná sokolovský trenér Jiří Dreiseitl. Z důvodu kalamity v Krušných horách je sobotní duel přeložen z hlavního na tréninkový stadion FC Erzgebirge. Výkop je ve 13 hodin.

HOKEJOVÝ BANÍK HOSTÍ VEDOUCÍ KOBRU. Po týdnu opět pokračuje druhá hokejová liga a sokolovský Baník hraje znovu doma. Jestli mu to bude něco platné, uvidí příznivci hornického klubu v sobotu od 17.30 hodin, kdy Sokolov nastoupí proti Kobře Praha. Favorit utkání je zřejmý. Pražané vedou tabulku skupiny Západ, Sokolov je „bezpečně" poslední se ztrátou 12 bodů na Bílinu. Navíc Baník prohrál již devětkrát v řadě, byť v posledním kole pořádně potrápil třetí Klatovy.

VOLEJBAL. Další extraligový zápas hraje VK ČEZ Karlovarsko v sobotu 21. ledna v hale míčových sportů od 18.00 hodin proti Zlínu.

BONVER ŽBL. Utkání s nálepkou veledůležité sehrají basketbalistky Lokomotivy v sobotu 21. ledna od 17.00 hodin na palubovce BK HANDICAP Brno.

NA EVROPÁK DO DRAHOVIC. O víkendu, přesněji v neděli 22. ledna, mohou fanoušci futsalu opět vyrazit do sportovní haly v Drahovicích, kde bude na programu další díl Evropák okresního přeboru ve futsale FIFA. Vše odstartuje již v 8.00 hodin souboj Kovomatu H+H se Slavií B. V 9.00 hodin přijde na pořad duel Bečova s Fut Fetem B a v 10.00 hodin poměří své síly Fan Club s Hroznětínem. V 11.00 hodin pak vyběhnou na palubovku v souboji o futsalový trůn Ateltico Sokolov a Ostrov. V pravé poledne, tedy ve 12.00 hodin, se střetnou Roma a Rudá hvězda. Vše zakončí ve 13.00 hodin duel Fan Clubu se Žízní.

DRACI I RAPID SE PŘEDSTAVÍ V PLZNI. V sedmém dvoukole futsalové divize skupiny C se představí oba zástupci Karlovarska ve sportovní hale v Plzni. V sobotu 21. ledna přijdou v hale 31. ZŠ jako první na řadu Karlovarští Draci, kteří se utkají v 15.00 hodin s Herdem Hradiště B. O hodinu později pak poměří své síly s lídrem tabulky Interobalem B. Pak přijde řada na Rapid, který se střetne od 17.00 hodin s Lochotínem a od 18.00 hodin s březovským Flamengem.

HERD HRADIŠTĚ AŽ V NEDĚLI. Další střetnutí druhé futsalové ligy sehrají fotbalisté Herdu Hradiště ve sportovní hale Lokomotivy netradičně až v neděli od 19 hodin! Na chebské palubovce přivítají celek Malibu Mladá Boleslav. Zatímco Herd Hradiště v tabulce druhé ligy západ obývá pátou příčku, nedělní soupeř, Mladá Boleslav, je zatím na desátém místě.