Fotbalisté 1. FC Karlovy Vary si poradili s rezervou Žižkova poměrem 3:1, když se o dvě branky postaral uzdravený Martin Psohlavec. Karlovarákům se povedl vstup do zápasu na výbornou. Už ve 2. minutě se prosadil Marián Geňo. Do konce poločasu už sice branka nepadla, ale šancí měli hráči 1. FC více než dost na to, aby svůj náskok navýšili.

Jindřich Dejmal se začal obávat, zda na zahazování šancí jeho mužstvo nakonec nedoplatí. Hlavně když se po změně stran kopala proti Četverikovi penalta, kterou Turek proměnil. Jeho obavy se ukázaly jako liché v 56. minutě, když se po zákroku na pronikajícího Geňa kopal pokutový kop i na druhé straně hřiště. Míč si postavil uzdravený Martin Psohlavec a nemýlil se.

Definitivní brankovou tečku za zápasem udělal v 69. minutě znova Psohlavec.

1. FC tak vyhrálo svůj první zápas na Dekorace cupu poměrem 3:1 a nakonec obsadilo páté místo ve skupině A. O víkendu mají hráči volno a následující týden je čeká boj o konečné 9. a 10. místo, ve kterém se střetnou s jedenáctinásobným mistrem Československé republiky Duklou Praha. Přesný termín utkání není ještě znám.

Viktoria Žižkov B – 1. FC Karlovy Vary 1:3

Poločas: 0:1. Branky: 50. Turek (pk) – 56. (pk) a 69. Psohlavec, 2. Geňo.ŽK: 2:2.
1. FC KV: Četverik – Oslovič, Rolník, Kubice, Hrabáč, Vůjtěch, Blažek, Tichota, Hrubý, Psohlavec, Geňo, (stř. Sykora, Tolar, Zápotočný). Trenér: Dejmal.