Dvorští ostrostřelci si dali střelecké dostaveníčko!

Karlovarsko – Hroznětínský šutér Václav Pesser opět řádil, tentokrát sestřelil čtyřmi góly béčko Bečova.

5.5.2010

To byl návrat. Po jednozápasové karetní distanci opět naskočil do zápasového fotbalového rituálu aktuálně nejlepší střelec IV. třídy, hroznětínský Václav Pesser. Tentokrát se značně vryl do paměti bečovské rezervě, které naložil na své půdě na cestu zpátky do fotbalového rance čtyři branky. Hroznětínská rezerva nakonec celé utkání vyhrála v poměru 6:2. Pro Pessera to byl navíc jedenadvacátý gól v této sezoně.

Na stříbrném střeleckém stupínku ´pralesa´ se drží dvorský šutér Libor Marek, který prozatím nastřílel soupeřům třiadvacet branek. V utkání Dvorů s Novosedly si však vybral fotbalové volno, když ho velmi dobře zastoupili jeho kolegové z týmu, kteří nasázeli soupeři sedm branek.

Na první příčce s šestadvaceti góly kraluje střelecké listině další hroznětínský forvard, a to Tomáš Koch, který prozatím nasbíral na své konto šestadvacet branek. V šestnáctém kole se pak dařilo žlutické rezervě, která pokořila Stružnou dvoubrankovým rozdílem.

Naopak v duelu Valče s Otročínem marně čekala hrstka nejvěrnějších fanoušků na vstřelenou branku. Útvinská rezerva pak na domácí půdě udolala rezervu Jáchymova a Štědrá taktéž na domácí půdě vybojovala skalp Krásného Údolí.

Výsledky, 16. kolo

Útvina B – Jáchymov B 2:1 (1:1)
V prvním poločase mířil přesně mezi tři tyče v dresu domácího výběru Milan Nováček, za hosty pak skóroval v prvním dějství Michal Sedlačík. Po změně stran zajistil útvinské rezervě tříbodový zisk přesnou ranou Jindřich Lédl.
ŽK: 2:3.

Stružná – Žlutice B 0:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl lídr tabulky o své povinné výhře až po zlepšené střelecké koncovce ve druhém dějství, ve kterém se střelecky prosadili Zbyšek Kratochvíl a Karel Brančík. Před padesátkou diváků rozhodoval duel sudí Krejčí.
ŽK: 2:2.

Hroznětín B – Bečov B 6:2 (2:0)
Výhru domácím vystřílel navrátivší se kanonýr Václav Pesser, který si na své konto připsal čtyři úspěšné trefy. O další dvě se pak podělili Tomášové Hruška a Koch. Za hosty se pak střelecky prosadili Ivan Štros a Josef Havlovic. Před třicítkou fandů odřídil utkání arbitr Suchan.
ŽK: 3:2.

Novosedly – Dvory 0:7 (0:5)
Nováček soutěže rozhodl o své vysoké výhře prakticky již v první půli, kdy si na své konto připsal hattrick Pavel Paur a dvakrát zamířil do branky Novosedel Václav Müller. Po změně stran pak stvrdili zasloužené vítězství hostů přesnými ranami Martinové Vild a Holý. Bez karet a před dvacítkou diváků pískal duel rozhodčí Polívka. Štědrá – Krásné Údolí 3:1 (1:1)
Za domácí výběr se v první půli zapsal do střelecké listiny Tomáš Vošta, za hosty poté Milan Korunka. Po obrátce stran pak přidali další dvě branky Štěderáků Petr Sekerák a Zbyněk Straka. Před pětatřicítkou diváků odřídil zápas sudí Hrubý.
ŽK: 2:1.

Valeč – Otročín 0:0 (0:0)
V tomto utkání marně čekala na vstřelenou branku třicítka nejvěrnějších diváků, před kterou rozhodoval utkání arbitr Kaucký.