Na vyšehradské umělé trávě se za silného mrazu v prvních minutách hrál nezáživný fotbal. Do půlhodiny byly na obou stranách k vidění dvě šance, karlovarské měli Psohlavec a Oslovič. Ve 30. vážněji zahrozil Králův Dvůr, střela Kyklhorna z vápna těsně minula levou tyč. O osm minut později ale udeřilo na druhé straně. Na zadní tyč zaběhl Geňo a přesnou hlavičkou zužitkoval centr Hrubého z pravé strany. Jenomže do poločasu vedení nevydrželo. V jeho závěru totiž využil chyby v rozehrávce Nejepsa.

Po změně stran dělal pravému kraji karlovarské obrany opět největší starosti Nejepsa. Nejprve ale ve 47. po centru Kubiceho hlavičkoval Psohlavec nad. V 50. se Nejepsa zastřeloval, pálil těsně vedle a o čtyři minuty později důrazně varoval Petr ranou z přímého kopu do tyče. Nic nebrali Karlovarští vážně, a tak v 63. udeřilo doopravdy. Špatnou Bojčukovu rozehrávku vystihl Nejepsa a naservíroval před prázdnou branku, kde Kučera neměl problém rozhodnout o výhře „cábelíků“.

Závěr ještě patřil Karlovarským, kteří mohli minimálně vyrovnat, ale obrovské šance Psohlavce a Tolara zůstaly nevyužity.

Tak po dvou zápasech má 1. FC v tabulce Dekorace Cupu jeden jediný bod za úvodní remízu s béčkem Kladna 2:2.

1. FC K. Vary – Králův Dvůr 1:2

Poločas: 1:1. Branky: 39. Geňo – 44. Nejepsa, 63. Kučera. Diváci: 30.

K. Vary: Četverík (46. Bojčuk) – Rolník, Mácha (46. Zápotocký), Vondráček – Hrubý, Kubice, Oslovič, Tichota, Sikora (46. Tolar) – Geňo (68. Sikora), Psohlavec.

(vym, jč)