SK Buldoci Karlovy Vary ve spolupráci s Real Top Praha připravili v rámci letních slavností na stadionu ve Dvorech parádní fotbalovou lahůdku. Od 14.00 hodin se tu v pondělí 5. července rozehraje tradiční charitativní fotbalový zápas hvězd v rámci MFF 2010 s bohatým doprovodným programem. Soupeřem celebritám z Real Top Praha bude výběr Karlovarska.

Karlovaráci se tak opět mohou těšit na své oblíbené fotbalisty či herce nebo zpěváky. Namátkou se na soupisce hvězdného týmu představí sparťané Horst Siegl, nebo Josef Němec. Dále pak bohemáci Pavel Hoftych či Lukáš Přibyl a slávista Ivo Ulich. Z herců pak bude po dvorském hřišti pobíhat v dresu Real Top Praha Ivan Trojan, dále pak režisér David Ondříček nebo komentátoři David Kozohorský a Robert Záruba, ale také i zpěváci Vojta Dyk a Jakub Prachař.

„Od roku 2001 jsme si chodili zakopat na hřiště ve Stodůlkách, kde pak časem vznikla parádní parta, a my se pak v roce 2005 rozhodli pro založení občanského sdružení Real Top Praha. Fungujeme tedy od roku 2005 a naše akce vynesly potřebným lidem něco přes čtyři miliony korun. Rádi pomáháme druhým, a to bez nároku na honorář. Real Top Praha je výjimečný také v tom, že jeho členové se všech akcí účastní zdarma,“ vysvětloval Alexandr Smita z Real Top Praha.

I fotbalová akce ve Dvorech pomůže dobrému účelu. „Výtěžek z charitativní akce bude věnován dětem postiženým cystickou fibrózou,“ upozorňuje jeden z organizátorů akce Karel Komárek.

To ale nebude vše. Příchozí se totiž mohou těšit i na doprovodný program. Ten začne na dvorském stadionu již ve 13.00 hodin, kdy bude k vidění ukázka fotbalových přípravek.

Pak přijde na řadu charitativní duel a po něm bude od 16.00 hodin následovat autogramiáda herců, fotbalistů a dalších známých osobností v dresu Top Realu Praha. Od 16.30 hodin zahraje Karlovarákům v restauraci Buldock country skupina Buldoci v kondici a od 19.30 hodin bude na programu i diskotéka, kterou bude režírovat diskžokej Jiří Neuman.

„Vstupné je lidové, a to pouhých 50 korun. Navíc vstupenky jsou slosovatelné, děti pak mají vstup zdarma. Snad nám bude přát i počasí a na akci dorazí co nejvíce lidí, a tím pomohou dobré věci,“ přeje si závěrem Komárek.

Příchozí se tak mohou těšit i na skvělé tři ceny, které věnoval Real Top Praha. Hlavní cenou je originál fotbalový dres Nike Real Top Praha, na který se podepíší všechny zúčastněné celebrity v dresu Realu. Druhou cenu připravil pro diváky herec a věrný fanoušek Bohemians 1905 Ivan Trojan a třetí cena je CD Kamila Střihavky.