Bukovany v domácím prostředí obstály, když s vedoucím týmem tabulky Drmoulem uhrály nerozhodný výsledek. Dva body pak ztratila Lomnice na půdě Kraslic, kde slavili domácí bodový úspěch po velkém bojovném výkonu. O další výhře Dolního Rychnova na půdě Hroznětína rozhodl až v závěru přesnou ranou mladíček Stejspal.

Na vyučenou, kterou dostal nováček z Rotavy na hřišti chebského FC jen tak nezapomene. Šest inkasovaných branek pak určitě mluví za vše. Šest branek pak nasázela i Nová Role trápící se Březové, když jejich polovinu obstaral novorolský šutér Martin Šourek.

Povinnou výhru si pak připsala na svém stadionu i rezerva chodovského Spartaku, když třemi góly udolala poslední tým krajské tabulky Skalnou.

V posledním zápase dvacátého pokračování krajské I. A třídy se body dělily. Starorolská rezerva totiž uhrála na své půdě nerozhodný výsledek se silným týmem Horního Slavkova.

Bukovany – Drmoul 1:1 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase se trefil přesně do černého po změně stran domácí Lukáš Mika, za hosty pak Vlastimil Kotous.

Kraslice – Lomnice 2:2 (0:0)
Domácím vystříleli důležitý bod Josef Kričfaluši a Jakub Rohan. za hosty pak byli úspěšní kanonýři Stanislav Hauf a Petr Koubek.

Hroznětín – Dolní Rychnov 0:1 (0:0)
O hubené výhře hostů rozhodl v 89. minutě ze značky pokutového kopu Jan Stejspal.

FC Cheb – Rotava 6:2 (3:1)
Dvě branky vítěze obstarali Petr Lungu a Martin Oršel. O zbylé dvě branky Chebanů se zasloužili Tomášové Nový a Hridna. Za hosty se pak zapsali do kolonky střelců Josef Hessoun a Aleš Kučera.

O. Březová – Nová Role 3:6 (1:4)
Tříbodovou radost vystřílel hostům třemi góly Martin Šourek. O další tři branky se pak podělili Tomáš Chlup, Marek Palivec a Jiří Vodrážka. Domácím pak obstarali brankovou radost střelci Radek Büchner, Pavel Průcha a Jan Kašpar.

Stará Role B – Horní Slavkov 2:2 (2:1)
Dvě branky starorolské rezervy obstaral Jakub Lojín, za hosty se pak dvakrát brankově radoval Petr Drobný.

Další výsledek: Chodov B – Skalná 3:2 (0:0).