Další výhru, a tím prodloužení spanilé jarní jízdy si užívají v Útvině, kde tentokrát překvapivě zkolabovaly Žlutice. Před tímto kolem poslední Dolní Žandov tříbodově zabral na na půdě Nejdku, a tím se ve vyrovnané tabulce vyhoupl na jedenáctou příčku. Tři důležité body si pak odvezl Bečov z Kaceřova.

Pila si na domácí půdě poradila v duelu sestupem ohrožených týmů z Hrozňatovem, který tak poslala na poslední příčku tabulky. Lídra z Lipové si pak odvezl povinné vítězství ze Sedlece, a březovská Jiskra nestačila na svém hřišti na jedenáctku Lokte.

Výsledkový servis

Dalovice – Kynšperk 6:2 (2:0)
Pět branek vítěze obstaral Tomáš Stolín. O šestý zásah Dalovic se pak postaral Petr Vošta. Za hosty se poté dvakrát radoval ze vstřelené branky Miroslav Bobčík.

Kaceřov – Bečov 2:3 (2:2)
Tří důležité body zařídili Bečovu tři kanonýři ve složení Josef Brandejský, Tomáš Borek a Marko Matejka. Za domácí pak mířili přesně mezi tři tyče Pavel Lisý a Lubomír Pokorný.

Útvina – Žlutice 3:1 (2:1)
Další cennou výhru zařídili domácímu výběru přesnými ranami Daniel Šašek, Martin Sitek a David Dvorský. Za hosty pak obstaral čestný úspěch Milan Kryl.

Pila – Hrozňatov 5:2 (1:1)
Dvě branky vítěze vstřelil Ondřej Brožík. O zbylé tři se pak spravedlivě podělili Robert Vavřina, Václav Petrák a Vlastimil Šimůnek. Za hosty se v utkání dvakrát zapsal do střelecké listiny Petr Břicháček.

Sedlec – Lipová 3:4 (1:3)
Hostům zařídil v prvním poločase dvěma góly dvoubrankové vedení Marek Tůma, a jednou se do statistik zapsal i jeho střelecký kolega Martin Hurtoš. V první polovině pak za domácí skóroval Tomáš Bílý. Po změně stran přidal čtvrtý úspěch hostů Stanislav Dlouhý. Za Sedlec pak upravili ukazatel skóre do konečné podoby přesnými zásahy Lukáš Berger a Tomáš Bílý.

J. Březová – Loket 0:2 (0:1)
Hostům vystřílel tři vítězné body jediný hráč, a to útočník David Vysekal. Nejprve v prvním poločase proměnil svůj samostatný průnik, ve druhém pak přidal druhou trefu ze značky pokutového kopu.

Další výsledek: Nejdek – D. Žandov 1:4 (1:1).