Nejúspěšnějším týmem podzimní části byl tým Počeren, který v devíti kolech nastřádal na své konto dvaadvacet bodů a přezimuje tak na čele tabulky. Na druhém místě se ziskem devatenácti bodů se drží Stanovice a trojici doplňuje se sedmnácti body tým Otročína.

Nejvíce branek nasázeli soupeřům, a to úctyhodných třiatřicet branek kanonýři Stanovic. Pětadvacet jich pak nastříleli soupeřům hráči Počeren a Otročína.

Nejslabšími mužstvy podzimní části byly týmy Krásného Údolí a chyšské ´céčko´. Oba týmy si připsaly na své konto v devíti kolech pouhých sedm bodů. O tři více jich pak získala Valeč a Novosedly.

Největší návštěvnost zaznamenal na podzim tým Stružné, jejich devět utkání zhlédlo celkem 440 fanoušků, což je průměr padesát diváků na utkání. Věrnost fanoušků si mohli pochvalovat i fotbalisté Krásného Údolí. Jejich devět zápasů navštívilo čtyři sta věrných fans.

Nejbohatším zápasem na branky byl bezesporu ten desetibrankový, který odehráli hráči hroznětínské rezervy s Otročínem. Nakonec se z výhry 7:3 radovali fotbalisté Hroznětína.

Nejpilnějšími střelci byli na podzim s jedenácti zářezy otročínský Ladislav Herold a Radek Langmaier. O branku méně pak vstřelil soupeřům Daniel Rubický z Počeren.

Nejtrestanějším hráčem podzimní části byl bečovský Josef Řáda, který nastřádal na své konto tři žluté a jednu červenou kartu. Tři žluté pak napaběrkovali i stanovičtí Radek Langmaier, Petr Markof a Marek Čelovský.

Nejméně diváků, celkem deset, zhlédlo na podzim duel Stružné s Chyší C, Bečova B s Chyší C a Krásného Údolí s Chyší C. Naopak nejvíce, a to sto jich přišlo na zápas Krásného Údolí s Otročínem a Stružné s Krásným Údolím.

Nejpropustnější obranu měli na podzim fotbalisté chyšského ´céčka´, kteří inkasovali v devíti zápasech hned třicet branek. O něco lépe dopadli hráči Krásného Údolí, ti inkasovali sedmadvacetkrát.

Nejzajímavější duel odehrál tým Stanovic, který se utkal v domácím prostředí s bečovskou rezervou. Mimo šesti gólů si přišla padesátka diváků i na sedm žlutých karet, kterými zchladil horké hlavy ve Stanovicích sudí Krása.