Na tři body se hodně nadřeli v Hroznětíně proti místní rezervě fotbalisté nováčka ze Dvorů. První porážku si na své konto připsala útvinská rezerva, která nestačila v přestřelce na mužstvo Krásného Údolí. Štědrá pak v rytmu fotbalové samby přestřílela Ostročín a rezerva Bečova vydřela na půdě Stružné cenný bod. Třetí výhru v řadě si na své konto připsali horalové z Jáchymova, když si tentokrát poradili s posledním týmem tabulky z Novosedel.

Štědrá – Otročín 4:0 (2:0)
Hattrickem přispěl k výhře domácí jedenáctky Zdeněk Gašparec. vše pak uzavřel v podobě čtvrté branky jeho spoluhráč Petr Kubínek.
ŽK: 1:2.

Útvina B – Krásné Údolí 4:5 (3:4)
Tři branky vítěze obstaral Pavel Olejník a dvě pak přidal Adam Štika. Za domácí se dvakrát zapsal do statistik duelu Petr Šnobl a jednou Jiří Vodička a Jindřich Lédl. Před čtyřicítkou fandů pískal utkání sudí Rusňák.
ČK: 0:1.

Valeč – Žlutice B 1:5 (0:1)
Po dvou brankách vítěze vstřelili David Šimna a Martin Sivák. O pátý úspěch žlutické rezervy se pak postaral Martin Miček. Za domácí vstřelil čestný úspěch Tomáš Pavlíček. Před padesátkou diváků s přehledem odřídil utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 0:2.

Novosedly – Jáchymov B 0:3 (0:3)
Hosté rozhodli o své výhře již v první půli, když se do střelcké listiny zapsali Robert Botoš, Tomáš Opluštil a František Giňa. Před padesátkou fanoušků odřídil zápas arbitr Dvořák.
ŽK: 1:3. ČK: 0:1.

Hroznětín B – Dvory 1:2 (0:1)
Branky vítěze zařídili Libor Marek a Martin Vild, za domácí pak obstaral čestný úspěch Tomáš Koch. Před čtyřicítkou diváků rozhodoval duel sudí Košina.
ŽK: 1:2.

Stružná – Bečov B 3:3 (2:0)
Domácí vyhráli první poločas dvěma góly Milana Paška. Po změně stran se pak třikrát prosadili i hosté, když se postupně do střelecké listiny zapsali Robin Osvald, Stanislav Špinka a Tomáš Borek. Za domácí pak ještě skóroval Radek Gašper. Před sedmdesátkou diváků pískal utkání sudí Suchan.
ŽK: 2:2. ČK: 2:0.