Nejsmutnějším týmem dalšího pokračování krajské soutěže byl bezesporu ten chyšský. Důvod? Na půdě chebského FC totiž vyhrál první poločas tříbrankovým rozdílem, a už jen málokdo pochyboval o vítězi tohoto duelu. Jenže realita byla zcela jiná a Chyši nakonec protekla tříbodová radost mezi prsty, když nakonec musela chtě nechtě skousnout nevídanou porážku v poměru 4:5.

Derby nováčků soutěže, které se odehrálo v Lipové, nakonec nemělo vítěze, když se Lipová s Dalovicemi nakonec o body po nerozhodném výsledku podělily. Nová Role si připsala na své půdě těsnou výhru nad Žluticemi a Dolní Rychnov si odvezl vítězství z půdy Lomnice.

Ve třetím kole krajské I.Atřídy se opět vedlo nováčkovi soutěže, bečovskému Slavoji. Ten totiž na své půdě naložil čtyři góly Rotavě, a tím se posunul do čela tabulky. Druhé místo patří Hornímu Slavkovu, který si pro změnu s chutí zastřílel proti Jáchymovu. Na bronzovém stupínku se pak drží další nováček, Lipová. Prvnívýhru si připsal na své konto Habartov, který si doma poradil s rezervou Staré Role. Stále bez bodu jsou v soutěži hráči Jáchymova. O něco lépe, se ziskem jednoho bodu, pak natom je trio týmů ve složení Rotava, ŽluticeaStará Role B. Výsledky, 3. kolo

FC Cheb – Chyše 5:4 (0:3)
Hosté vyhráli první půli brankami tří kanonýrů ve složení Rosťa Kadlec, Erik Laurich a Jiří Hanzlíček. Jenže po změně stran se na hřišti děly věci, kterým Chyšáci dlouho nemohli uvěřit, když z vítězného zápasu jim nakonec zbyly pouze oči pro pláč. Po jedné brance Chebanů totiž vstřelili Petr Lungu, Martin Oršel, Pavel Benkovský a Jan Lopatio. Za hosty se pak ve druhém dějství ještě střelecky prosadil Václav Pavelka. A aby toho nebylo málo, vstřelili si hosté jednu branku sami.
ČK: 0:1 (Hanzlíček).

Lipová – Dalovice 2:2 (1:2)
Derby nováčků vyznělo po první půli ve prospěch hostů, za které se trefili přesně mezi tři tyče Miloslav Stolín a Petr Richtář. Za domácí poté skóroval Petr Hynek. Po obrátce stran zařídil dělbu bodů vyrovnávací brankou lipovský šutér Marek Tůma.

Nová Role – Žlutice 1:0 (0:0)
V prvním poločase se padesátka diváků branky u novorolského rybníka nedočkala. Na tu si musela počkat až do 70. minuty, když se do statistik utkání zapsal úspěšný kanonýr Tomáš Červík. Novoroláci mohli svou výhru stvrdit v 80. minutě, když měli výhodu pokutového kopu, ten ale Tomáš Chlup neproměnil.

Lomnice – Dolní Rychnov 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase rozhodli o výhře hostí úspěšní kanonýři Jaroslav Sekáč a Jan Stejspal. Za domácí výběr korigoval ukazatel skóre Josef Janovský.

Bečov – Rotava 4:0 (2:0)
Dvě branky vítěze obstaral Pavel Tvrdý. Jednou pak zamířili do svatyně Rotavy i jeho spoluhráči Zdeněk Řáda a Jiří Eberl.

Habartov – Stará Role B 2:1 (1:1)
O první podzimní výhru Habartova se postarali střelci Lukáš Beránek a Petr Bartoš. Za hosty si pak připsal na své konto čestný úspěch Marek Pleva.

Další výsledky: Jáchymov – Horní Slavkov 0:3 (0:1).