„Letní přípravu jsme zahájili v polovině července, když jsme trénovali dvakrát týdně. Absolvovali jsme také turnaj ve Valči, kde jsme skončili druzí, ale přišli jsme tam prakticky o klíčového hráče, talentovaného osmnáctiletého Kamila Pacindu,“ načal své ohlížení bochovský útočník Radek Záluský. V úvodním kole podzimní části, ve kterém zamířili Bochováci na půdu Kyselky se pak na bodový zisk hodně nadřeli. „Bylo to hodně zajímavé utkání. Náš gólman vychytal soupeřovi dva pokutové kopy a vyrovnávací branku na 3:3 jsme dali až v poslední minutě,“ liboval si Záluský.

V následném kole se pak Bochov představil i svým fanouškům, když na svém stadionu pokořil toužimskou rezervu dvoubrankovým rozdílem v poměru 2:0. „Bylo to derby se vším všudy a pro nás hodně důležité vítězství,“ bilancoval první tříbodový zisk Záluský. I ve třetím pokračování Bochov dosáhl na tříbodový zisk, tentokrát naložil ve Vojkovicích místní jedenáctce čtyřbrankový příděl. „Od úvodních minut jsme byli lepším týmem, proto si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, navíc jsme náš dobrý výkon vyjádřili i brankově,“ podotkl k tomuto duelu bochovský útočník.

Čtyři branky si pak odvezl v rámci čtvrtého kola přeboru z bochovského hřiště i Hájek. „Navázali jsme na dobrý výkon z Vojkovic, takže jsme byli hodně spokojeni,“ pokračoval v bilancování Záluský.

V pátém kole se pak bochovský expres na chvilku zadrhl na hřišti v Doubí, kde sice Bochov vyhrál 3:2, ale stálo ho to hodně sil. „Měli jsme to jen tak tak. Bylo to vydřené vítězství. Doubí hodně kousalo, proto si vítězství hodně ceníme,“ vysekl poklonu soupeři Záluský.

Pokaženou reputaci si pak napravili Bochováci na svém hřišti, na kterém přehráli po všech směrech nejdeckou rezervu a na své konto si připsali další výhru v poměru 4:1. „Soupeře z Nejdku jsme přejeli po všech stránkách,“ lebedil si Záluský. Poté si Bochov připsal na své konto další výhru, když porazil Květnovou 2:1. „Tam nás moc nepodržel gólman, když pustil za svá záda gól z půlky hřiště, ale nakonec jsme se mohli radovat z další výhry,“ vysvětloval Záluský.

Až v osmém kole vyšli bochovští fotbalisté bodově naprázdno. V domácím prostředí nestačili na karlovarské Bacardi, kterému podlehli 0:1. „Neprosadili jsme se v útočné fázi a to nás stálo neporazitelnost,“ smutnil bochovský hráč.

V následujícím kole pak zamíří Bochov na půdu Perninku. V tomto duelu půjde o první příčku. I v Bochově si toho jsou vědomi. „Já už jsem hrál proti Perninku v uplynulé sezoně, takže vím, co nás čeká. Věřím tomu, že uspějeme, ale na druhou stranu víme, že to bude nesmírně těžké utkání,“ uzavřel Radek Záluský.