Za Boleslav nastoupili na stadionu ve Dvorech proti domácím Buldokům exsokolovský gólman Kubásek či řízný obránce extřetiligového Unionu Cheb Martínek. Ale ani oni nepomohli svému týmu v lázeňské metropoli k vysněným bodům.

FC Buldoci 1
Mladá Boleslav B 0

Buldoci si od úvodních minut vytvořili převahu a mladoboleslavský brankář Josef Kubásek se měl co činit. Nejhůře mu bylo v páté minutě, když hlavička Janáčka prosvištěla jen kousek nad jeho brankou. Poté začali zlobit i hosté. Nejdříve musel domácí brankář Četverík vystřihnout efektivní zákrok po hlavičce hostujícího Mašanského. O čtyři minuty později hosté využili rychlé přečíslení a jedovatou střelu z kopaček Ganugraby vyrazil pozorný Četverík na roh. Buldoci poté ohrožovali branku hostí hlavně po standardních situacích, které zahrával kapitán Karel Tichota, ale ani z nich branka nepadla. Naopak velmi horko bylo domácímu týmu ve 30. minutě, když fotbalisté Mladé Boleslavi nastřelili tyč a hned nato nebezpečně pálil Michal Sedláček. Brankáře Buldoků musely po této střele ještě dlouho pálit rukavice. Ve 38. minutě skončil rohový kop Buldoka Tichoty na tyči, k odraženému balonu se dostal Oslovič, ale z hranice malého vápna nedokázal dostat míč za záda brankáře hostí Kubáska. V prvním poločase si oba týmy vytvořily tři dobré příležitosti, ale všechny zůstaly brankově nevyužity.

Co nedokázaly týmy v první půli, povedlo se jim v té druhé.

Jmenovitě pak domácím Buldokům. Po příchodu na hřiště se hned blýskl excelentní střelou Jan Kotáb. V 63. minutě vybojoval míč záložník Karlovaráků Lukáš Hrubý, jeho následnou střelu ještě stačil Kubásek vyrazit, ale na dorážku střídajícího Jana Kotába již nedosáhl. Do konce utkání se již nic nezměnilo a Buldoci tak protáhli svou šňůru neporazitelnosti na domácím hřišti už na pět utkání.

Branka: 63. Kotáb. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rožec – Vinter, Živnůstka, DS Hamouz. ŽK: 1:0. Diváci: 250.
FC Buldoci: Četverík – Řezáč, Oslovič, Kubice – Chod, Tichota, Janáček (83. Nerad), Vondráček, Hrubý – Mičkal (46. Kotáb), Tafat (76. Geňo). Trenéři: Stanislav Procházka a Jiří Schveiner.