„Podle našich informací je v Hlavici hřiště menších rozměrů, proto budeme chtít hrát na jistotu v obranných řadách,“ vysvětloval karlovarský trenér Jiří Schveiner. Jenže Buldoci prozatím vyšli na hřišti soupeřů bodově naprázdno, zatímco v domácím prostředí byli stoprocentní.

„Už bychom rádi získali plusové body i na hřišti soupeře,“ přeje si Schveiner. Ale jeho družina to nebude mít na půdě Hlavice vůbec jednoduché.

O tom se Buldoci přesvědčili již v podzimní části, ve které Hlavici udolali v domácím prostředí až brankou z devadesáté minuty, kterou vstřelil ze značky pokutového kopu Geňo. „Na podzim jsme si v domácím prostředí vytvořili čtyři až pět stoprocentních šancí, ale nedokázali jsme je brankově využít. O vítězství jsme pak rozhodli až v devadesáté minutě, kdy v pokutovém území hostů stáhl Flachbart Honzu Velkoborského a Geňo pak proměnil pokutový kop,“ ohlédl se zpátky v čase karlovarský lodivod.

K dispozici by měl mít Schveiner všechny hráče, což může zaručovat bodový zisk, ale nepředbíhejme. „Do Hlavice zamíříme kompletní. O sestavě se rozhodneme až po dnešním tréninku, nikdy nevíte, co se stane,“ je si vědom kouč Buldoků.

Utkání začne na stadionu v Hlavici v sobotu 11. dubna od 16.30 hodin.