Odnesla to českobudějovická rezerva, která musela skousnout šestibrankový příděl.

V prvním poločase toho na hřišti moc k vidění nebylo, zato ve druhém si přišel fotbalový fajnšmekr na své. Ve 47. minutě totiž načal karlovarskou kanonádu mladíček Nerad, který se prosadil hlavou po rohovém kopu Osloviče. Druhou branku přidali domácí v 70. minutě, kdy se zapsal do střelecké listiny Geňo, který se dostal k odraženému balonu po střele Velkoborského a podruhé zasunul balon do jihočeské branky.

To však nebylo vše, karlovarský šutér přidal v 75. minutě svou druhou branku v duelu, když šikovně tečoval střelecký pokus Nerada. Střelecký galakoncert Buldoků pokračoval i v závěru duelu. V 84. minutě se nejlépe orientoval ve skrumáži před budějovickou brankou Geňo, který tak docílil hattricku. V 87. minutě se trefil mezi tři tyče i střídající Karlovarák Mičkal a v 89. minutě upravil na šestibrankový rozdíl záložník karlovarského mužstva Janáček.

Hosté však bojovali do závěrečných minut, za což si vysloužili čestný úspěch, který si připsal na své konto Jasanský.

Buldoci – Č. Budějovice B 6:1

Branky: 47. Nerad, 70. , 75. a 84. Geňo, 87. Mičkal, 89. Janáček – 90. Jasanský. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Mudra – Grimm, Paták, DS Vorel. ŽK: 2:4. Diváci: 150.

FC Buldoci: Kolář – Velkoborský, Oslovič (73. Staněk), Vondráček – Hrubý (77. Tolar), Janáček, Kubice, Tichota, Kotáb (46. Mičkal) – Geňo, Nerad.