Úvod duelu patřil překvapivě hostům. Blšany se prezentovaly v lázních kombinační hrou, kterou málem v 11. minutě proměnily v úvodní branku. To po nedorozumění domácí obrany hostující Veverka vystrašil domácího brankáře Koláře svou tvrdou střelou, která skončila těsně vedle pravé tyče. Sporadicky se ujali vedení Buldoci. Po rohovém kopu kapitána Tichoty se nejlépe orientoval v pokutovém území Blšan benjamínek Jan Staněk, který svou střelu dopravil za záda blšanského gólmana Zachardy.

Hosté se dočkali vyrovnání až po obrátce stran.

Nejdříve orazítkoval Kotáb břevno blšanské svatyně, a hned nato zahrál v pokutovém území domácích rukou karlovarský Shelenkov. Rozhodčí Burda pak nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu, ten následně s přehledem proměnil Sigmund. V 64. minutě strhl vedení opět na stranu Buldoků Karel Tichota, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře. Domácí se však radovali z vedení pouhých pět minut, když se z přímého kopu z pětadvaceti metrů přesně trefil blšanský Klasna.

Tři body a výhru zajistil Buldokům v 84. minutě střídající Jaroslav Kovařík, který z hranice šestnáctky technickou střelou vyučil blšanského brankáře Zachardu.

FC Buldoci – FK Chmel Blšany 3:2

Poločas: 1:0. Branky: 26. Staněk, 64. Tichota, 84. Kovařík – 47. Sigmund, 71. Klasna. Rozhodčí: Burda - Pešek, Turková. ŽK: 2:3. Diváci: 250.
FC Buldoci: Kolář - Shelenkov, Oslovič, Vondráček – Řezáč, Janáček, Tichota, Kotáb (87. Vincenc), Hrubý – Geňo, Staněk (56. Kovařík).