Na stadionu ve Dvorech uhráli v hodně emotivním utkání s nováčkem z Králova Dvora vítězství, které je ale stálo hodně sil.

FC Buldoci – Králův Dvůr 1:0

Po úvodním vzájemném oťukávání měli více ze hry Buldoci, které ale zmrazil ve 13. minutě Petr Janáček. Ten neunesl nevybíravý zákrok hostujícího hráče Bláhy a jeho „extempore“ odměnil hlavní rozhodčí červenou kartou. Nováček z Králova Dvora tak měl výhody jednoho muže v poli, ale Buldoci taktickým výkonem soupeře pustili pouze do jedné šance, měl ji královodvorský Dochtor, ale ten své sólo zakončil střelou vysoko nad.

Po změně stran měli Buldoci výhodu pokutového kopu, který ale neproměnil kapitán Karel Tichota. Hned nato mohl hostující Fikejz potrestat zaváhání karlovarského týmu, ale svou střelu nasměroval jen do gólmana domácích Četveríka.

Bojovní Buldoci se však branky dočkali. Tichotův dlouhý nákop z poloviny hřiště usměrnil hlavou do svatyně hostí obránce Michal Kubice. O chvilku později tentýž hráč trefil přesně spojnici královodvorské svatyně. Poté si už tým z lázní takticky výsledek pohlídal, a mohl tak slavit důležité, ale hodně náročné vítězství.

Branka: 70. Kubice. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cupl - Rauch, Mokrusch. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (13. Janáček). Diváci: 370.
Buldoci: Četverík - Řezáč (90. Mašek), Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Janáček, Velkoborský, Mičkal (64. Chod), Kotáb, Tafat (58. Geňo).
Králův Dvůr: Soukup - Hybš (74. M. Dochtor), Kyklhorn, Fulin, Petr – Podzemský, P. Bláha, T. Bláha – P. Dochtor, Šindelář (54. Fikejz), Tlustý.